اخبار بازی

BioWare مشغول ساخت چند عنوان برای PS3 است!

آقای Ray Muzyka، از رؤسای کمپانی BioWare در گفتگویی با Eurogamer اعلام کرد که این استودیو، مشغول ساخت چندین عنوان برای PS3 است.

آقای Muzyka در این گفتگو که به صورت زنده در سایت Eurogamer انجام گرفت، اعلام کرد که چند عنوان توسط این استودیو و برای PS3 در حال ساخته شدن است. اما طبق معمول، از جواب دادن به این سوال که آیا یکی از این عناوین، بازی Mass Effect است، امتناع کرد.

آقای Muzyka گفت: ” می توانم بگویم که در حال حاضر، مشغول ساخت چندین عنوان برای PS3 هستیم، و همچنین چندین عنوان برای XBOX 360 که توسط استودیوهای تحت نظر من ساخته می شوند. اما نمی توانم اسمی از این عناوین بیاورم، چرا که هنوز همه ی آنها به صورت رسمی رونمایی و اعلام نشده اند.”

” بازی Dragon Age، اولین تجربه ی ما بر روی کنسول PS3 بود، و نتیجه ی آن نیز خیلی خوب بود. کنسول PS3، کنسول بسیار خوبی است و ما از ساخت بازی برای آن، لذت می بریم. به همان اندازه، از ساخت بازی برای PC, XBOX360 و پلتفرم های دیگر لذت می بریم.”

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.