اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از پروژه بعدی خالق بازی BioShock

بازی BioShock

شش سال از عرضه آخرین اثر خالق بازی BioShock یعنی شخص کن لوین می‌گذرد که در سال 2013 عنوان بسیار تحسین شده BioShock Infinite را منتشر کرد. پس از آن استودیو سازنده یعنی Irrational Games به Ghost Story Games تغییر نام داد و هم‌چنین اعلام کرد که از این پس، تمرکز خود را روی عناوین کوچک داستان‌محور قرار خواهد داد. با این حال تاکنون جزئیات چندانی درباره پروژه در حال تولید آن‌ها به اشتراک گذاشته نشده بود.

اکنون به نظر می‌رسد اطلاعات اندکی از پروژه بعدی خالق بازی BioShock منتشر شده. براساس آگهی استخدام پست شده توسط شرکت Take-Two Interactive، تایید شد که استودیو Ghost Story روی یک بازی در ژانر شبیه‌سازی همه‌جانبه کار می‌کند. ژانری که در آن پلیر در بسیاری از جوانب بازی قدرت انتخاب و آزادی خواهد داشت. آگهی شغلی مذکور به این موضوع هم اشاره داشته که داوطلبان استخدام باید به بازی‌های شوتر و اکشن نقش‌آفرینی نیز آشنایی داشته باشند.

اگرچه BioShock و BioShock Infinite لزوما به عنوان یک بازی شبیه‌ساز همه‌جانبه شناخته نمی‌شوند اما دی‌ان‌ای این ژانر در پیکره هر دو بازی وجود دارد. بدین ترتیب به نظر می‌رسد پروژه جدید شخص کوین لوین و استودیو Ghost Story می‌تواند شباهت‌هایی به BioShock داشته باشد. با این حال همان‌طور که پیش از این نیز گفته شده بود مقیاس این پروژه کوچک‌تر از ساخته‌های قبلی لوین خواهد بود. تیم سازنده این پروژه در استودیو Ghost Story Games از 40 نفر تشکیل شده است بر همین اساس نباید انتظار اثری در حد و اندازه‌های Infinite را از آنان داشت.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.