اخبار بازی

هنوز چند سالی به عرضه BioShock 4 مانده است

در دسامبر سال گذشته، شرکت 2K اعلام کرد که بازی جدیدی از سری BioShock توسط استودیوی Cloud Chamber، در حال ساخت است. Cloud Chamber استودیوی جدید شرکت 2K است که در شهر نوواتو، ایالت کالیفرنیا قرار دارد و مسئول ساخت بازی بعدی BioShock است (کن لوین [Ken Levine] سازنده این سری، دخالتی در پروژه ندارد).

این هفته در یک تماس مالی [earnings call]، Take-Two Interactive (شرکت مادر 2K) تایید کرد که قسمت بعدی بازی BioShock که فعلا به آن BioShock 4 می گویند، “در طول سالهای آینده” در دست ساخت می ماند. به عبارت دیگر، بایوشاک 4 به این زودی ها معرفی نخواهد شد و قطعا یکی از بازی های پلی استیشن 4 یا ایکس باکس One نخواهد بود. بلکه احتمالا برای کنسول های نسل بعدی و همچنین پلتفرم PC در حال توسعه است.

حالا این که “سال های آینده” به چه معنایی است، کسی نمی داند. شاید اشاره به مدت نسبتا کمی دارد. در دنیای توسعه بازی های ویدیویی، “سال های آینده” ممکن است معنای 2 یا 4 سال را بدهد. پس احتمال این هست که بایوشاک جدید را در اوایل سال 2022 ببینیم یا تا سال 2024 بایستی منتظر بمانیم. فعلا همه چیز در دایره حدس و گمان باقی می ماند.

بازی BioShock 4 در استودیوی Cloud Chamber در حال ساخت است. و تا زمان انتشار این خبر، هیچ حرفی از پلتفرم، زمان عرضه یا هرگونه اطلاعات قابل توجهی در باره خود بازی، زده نشده است، و به نظر می آید برای چند سال آینده وضعیت به همین شکل باقی خواهد ماند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.