اخبار بازی

استودیو Platinum Games از قسمت بعدی عنوان Bayonetta می‌گوید

به‌تازگی استودیو Platinum Games توضیحاتی در مورد قسمت بعدی عنوان محبوب Bayonetta داد.

طبق جدیدترین مصاحبه SourceGaming با تهیه‌کننده استودیو Platinum یعنی آقای Atsushi Inaba، از او سؤال پرسیده بود که آیا هنوز قرار است از شخصیت Bayonetta در عنوان بعدی این سری استفاده شود و آیا شخصیت جدیدی به‌اضافه می‌شود که تا این سری همیشه تازه و جذاب باشد.

آقای Atsushi Inaba در جواب این سؤال می‌گوید:

«من خیلی دوست دارم Bayonetta 3 ساخته شود، ما به‌تازگی در استودیو صحبت‌های انجام داده‌ایم که حالا این عنوان باید چگونه ساخته شود؛ اما بااینکه به‌طور مداوم در مورد این مسئله صحبت کردیم ولی فعلاً سخت است که در مورد آن چیزی بگویم.»

«البته، وقتی در مورد ساخت عنوان جدیدی برای این سری صحبت کردیم، از خودمان پرسیدم که آیا باید از همین قهرمان استفاده کنیم و یا تغییرات زیادی در شخصیت اصلی اعمال کنیم. کلاً ما در این موارد صحبت کردیم:

– آیا می‌خواهیم از همان شخصیت اصلی استفاده کنیم

– از همان شخصیت اصلی استفاده می‌کنیم ولی تغییرات زیادی برای آن انجام می‌دهیم

– و آیا کلاً از شخصیت جدیدی برای قسمت جدید این سری استفاده می‌کنیم.

اگر جزء طرفداران این استودیو هستید، کل مصاحبه ارزش خواندن را دارد. یکی از مسائلی که Atsushi Inaba به آن جواب داد است در مورد کارکرده با کمپانی Nintendo بر روی عناوین انحصاری The Wonderful 101 و Bayonetta 2 بود؛ که به ترتیب در سال 2013 و 2014 به‌صورت انحصاری برای پلتفرم Wii U عرضه شدند.

طبق صحبت‌های Inaba تیم سازنده آزادی عمل بسیار زیادی در ساخت بازی دارند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.