اخبار بازی

در بحبوحه تغییر مدیریت DICE کهنه کاران بتلفیلد، این شرکت را ترک می کنند

بعد از انتشار خبر تغییر مدیریت در شرکت DICE که به تازگی اتفاق افتاد، دو نفر از کهنه کاران بازی بتلفیلد و کارمندان طولانی مدت DICE جدایی خود را از این استودیو اعلام کردند. تهیه کننده مولتی پلیر  آقای دیوید سرلند [David Sirland] و کارگردان هنری آقای جونی جانگستد [Jhony Ljungstedt] بعد از 11 (سرلند) و 12 (جانگستد) سال خدمت، به طور جداگانه جدایی خود را اعلام کردند.

شرکت Electronic Arts درباره تغییرات در مدیریت شرکت DICE سکوت اختیار کرده ولی گفته است که DICE LA زیر نظر آقای وینس زامپلا [Vince Zampella] با تازه سازی [rebranding] رو به رو خواهد شد.

وب سایت MP1st چند تا از کامنت های سرلند در Reddit را پیدا کرد، که در آن، او نظرش درباره مشکلات بازی Battlefield V را می گوید. حداقل یکی از کامنت های او، بیان کننده این است که سرلند، کنترل زیادی بر ساخت Battlefield V نداشت. این بازی به خاطر عرضه بی ثمرش و مشکلات مولتی پلیر مورد انتقاد گرفته است.

سرلند در پاسخ به یکی از کاربران Reddit که او را برای ترک این استودیو قبل از حل مشکلات بازی، مورد سرزنش قرار داد، گفت: “اگر همه چیز کاملا به من بستگی داشت، آنها قطعا متفاوت تر می بودند”. وقتی کاربر دیگری از سرلند پرسید که ممکن است نظرش درباره رسیدگی به مشکلات بتلفید را بگوید، او گفت: “سرانجام (بعدا)، بله”. مشخص است که، تا سرلند کارمند شرکت DICE است نمی تواند چیز زیادی بگوید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. BFV بازی خیلی موفقی هست چه از لحاظ پلیر و چه کیفیت ولی چندباری چوب آزمایش خطاهای دایس خورد، پلیرها و طرفداراها رنجوندن.
    بنظرم هیچ ایرادی نداره که با تغییراتی که دارن میدن، تیم هم کمی دستخوش تغییر بشه، حالا که تا 2-2021 بتلفیلدی نداریم میشه گفت بهترین زمان برای این تغییرات بود.
    در ضمن زمپلا هم در نقش مشاور و… در دایس LA مسئولیت داره، چه ربطی به دایس اصلی داره؟!

    من که اصلا دلیلی برای نگرانی نمیبینم، این تغییرات همیشه تو استودیوها هست و خواهد بود.
    قبلا هم سر BF4 کلی از دایس LA ریختن تو استودیو، اینها طبیعیه.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا