اخبار بازی

Battlefield Hardline تایید شد

چند ماه پیش شایعاتی مبنی بر ساخته شدن عنوانی از سری Battlefield با تم پلیسی منتشر شد.

که در ادامه آن، لوگو اصلی و تعدادی artwork از این بازی که با نام رمزی Havana شناخته می شد، به همراه تصویری تحت عنوان "BFH" و تصویری دیگر به نام "BFH+" که احتمالا مخصوص کاربران پرمیوم Battlefield باشد، در سرور EA منتشر شد. همچنین پلتفرم های PC ،PS3 ،Xbox 360 ،PS4 و Xbox One در قسمت پلتفرم ها مشخص شده اند.

 

حال، از طریق آپدیتی در Battlelog، این بازی افشا سازی شده و مشخص شده کار ساخت آن بر عهده Viceral Games خواهد بود. این عنوان که Battlefield Hardline نام دارد، یک Spin-off و در واقع همان Battlefield دارای تم دزد و پلیسی است که قبلا شایعه شده بود.

 

از اطلاعات منتشر شده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بازی دارای چهار کلاس، شامل: Enforcer ،Mechanic ،Operator و Professional به همراه یک نقشه برای بخش مولتی پلیر به نام "Downtown" و همین طور نسخه بتا خواهد بود.

از مود های موجود در بازی، Blood Money ،Bomb Squad و Carrier Assault فهرست شده اند. علاوه بر این، قبلا به تصویری از یک مرحله به نام "Visceralskull" نیز اشاره شده بود.

در ضمن، اکانت توئیتر Battlefield Daily لیستی از Award های درون این بازی، نظیر یک جمجمه، تعدادی اسلحه، دستبند های مخصوص پلیس و کیسه ای پر از پول را افشا کرده است:

Awards from the next Battlefield game: pic.twitter.com/1h1lRiVLvN
— Battlefield Daily (@BFDaily) May 27, 2014

لازم به ذکر است، Ghost Games که اعضای آن در حال استراحت هستند و فعلا بر روی سری NFS کار نمی کنند، در حال کمک به Visceral Games در روند توسعه این عنوان است.

Battlefield Hardline قرار است "بازی جدیدی بر پایه موتور گرافیکی Frostbite" باشد و EA تایید کرده در نمایشگاه E3 امسال، نهم ژوئن شاهد پرده برداری رسمی از این عنوان خواهیم بود. عنوان مذکور برای عرضه در سه ماه سوم سال مالی 2014 در نظر گرفته شده است.

 data-src=/files/cops-e802ebde.png class=lazyload src=

لیست کامل تجهیزاتی که در سایت Koen V منتشر شده اند:

 

Award ها:

 data-src=/files/small-27763aac.png class=lazyload src=

تجهیزات و لوازم اضافی اسلحه ها:

  style=

 

آیکن های تجهیزات اسلحه ها:

  style=

 

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.