اخبار بازی

Battlefield 3، وارد می شود

Battlefield 3 به زودی از پوشش مخفی کارانه ی سازنده خارج خواهد شد و بر روی مجله ی گیم اینفرمر نقش خواهد بست.

قرار است که در شماره ی بعدی مجله ی گیم اینفرمر (Game Informer) که در ماه مارس منتشر می شود، از این بازی رونمایی شود و همچنین فردا در سایت رسمی بازی تریلری از آن به نمایش دربیاید.

این عنوان از نسخه ی دوم موتور فراسبایت (Frostbite 2.0) که ساخت خود استدیوی DICE است، بهره خواهد برد. از این رو می توان پیشرفت های بصری قابل توجهی را (در زمینه های Deferred Rendering و Real-Time Radiosity) انتظار داشت. سیستم انیمیشن جدیدی هم اضافه خواهد شد که توسط EA Sports ساخته شده است و سیستم تخریب محیط -که سری Battlefield زبان زد است در این عامل- حتی بیشتر از قبل قابل مشاهده خواهد بود.

سازنده ی بازی امروز اعلام کرد که تمام پروژه های دیگر (از قبیل نسخه ی PC بازی های Bad Company 2: Onslaught Mode و Battlefield 1943) را لغو کرده اند تا تمام تمرکز خود را بر روی این کار بگذارند و "بهترین Battlefield تاکنون" را بسازند.

Battlefield 3 اولین نسخه ی اصلی و مستقل است که از بعد از سال 2005 یعنی تاریخ انتشار Battlefield 2 تا کنون عرضه می شود. در این بازه ی زمانی نسخه هایی از این سری را به نام های Battlefield 1943، Battlefield 2142، دو نسخه ی Bad Company و Battlefield Heroes شاهد بوده ایم.

انتظار می رود که Battlefield 3 برای پلتفرم های Xbox 360، PC و PlayStation 3 عرضه شود.

جلد مجله ی گیم اینفرمر (برای بزرگنمایی بر روی عکس کلیک کنید):

battlefield3_vertical_GI

battlefield3_horizontal_GI

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.