اخبار بازی

تغییر و تحولات عظیم در راه مپ‌های بازی Battlefield 2042

استودیوی DICE مجددا اعلام کرده که به تلاش‌های خود بابت بهبود وضعیت بازی Battlefield 2024 و انتشار محتویات جدید برای آن ادامه خواهد داد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Battlefield 2042

آخرین نسخه از سری بتلفید در شرایط بسیار بدی عرضه شد و مورادی مانند ایرادات فنی شدید، مشکلات مربوط به طراحی هسته بازی و نبود برخی قابلیت‌های حیاتی، آن را از بازی ایده‌آلی که بازیکنان در ذهن داشتند دور کرد. دایس بارها اعلام کرده که قصد دارد وضعیت بازی را بهبود دهد، اما این استودیو مسیری طولانی در پیش دارد و حالا سازندگان در یک پست طولانی، به برخی از بزرگ‌ترین مشکلات Battlefield 2042 و اقداماتی که قرار است بابت آن‌ها انجام شود، پرداخته‌اند.

از نظر DICE، نقاط کلیدی و مهمی که در مپ‌های بازی مشکل‌ساز شده‌اند، به 5 دسته تقسیم می‌شوند.

جابجایی: با توجه به بزرگی مپ‌ها، دایس در نظر دارد تا مدت زمان جابجا شدن بین نقاط مختلف نقشه را کاهش دهد.

شدت مبارزات: در حرکت بازیکنان به‌سمت پرچم‌ها، ممکن است مبارزات شکل نامنظمی به‌خود بگیرند و این مشکل در حال بررسی است.

خط دید: محیط‌های باز زیادی در مپ‌ها وجود دارند که این موضوع باعث می‌شود در هنگام جابجایی بین آبجکتیوها، تمرکز بیش از اندازه‌ای بر روی نبردهای از راه دور قرار بگیرد.

مسیرها: نداشتن مسیر مشخص به سمت آبجکتیوها باعث شده تا بازیکنان از تمام زوایای ممکن مورد شلیک گلوله حریف قرار گیرند.

کاورگیری: همانند مشکل مربوط به خط دید، نبود کاورهای کافی در سطح مپ‌ها نیز باعث شده تا فضاهای باز زیادی شکل بگیرند و بازیکنان نتوانند به‌طور استاندارد بین آبجکتیوها جابجا شوند.

دایس در ادامه توضیح داده که بهبودهای مربوط به این 5 نقطه کلیدی را در مپ‌های فعلی و آینده بازی اعمال خواهد کرد، اما مپ‌های فعلی به‌طور همزمان بروزرسانی نخواهند شد. به گفته دایس، چنین آپدیت‌هایی زمان بسیار زیادی خواهند برد و از این‌رو تیم توسعه‌دهنده ابتدا تمرکز خود را بر روی مپ Kaleidoscope خواهد گذاشت.

دایس همچنین اعلام کرده که مپ‌های آینده بازی اندازه کوچک‌تری خواهند داشت و ممکن است در نتیجه این تغییر، تعداد Capture Point و Sectorهای هر مپ نیز در حالت 128 نفره کاهش یابد. علاوه بر این، سازندگان تعداد بازیکنان مودهایی مانند Breakthrough را نیز در کنار تعداد وسایل نقلیه در دسترس در سطح مپ، بررسی خواهند کرد.

فصل اول بازی Battlefield 2024 در تابستان امسال آینده آغاز خواهد شد، بنابراین می‌توان انتظار داشت که برخی از بهبودهای ذکر شده در این زمان از راه برسند. البته هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای فصل اول بازی اعلام نشده و دایس فعلا به بازه زمانی تابستان بسنده کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.