اخبار بازی

تعداد بازیکن های Battlefield 1 از مرز 21 میلیون نفر گذشت

Battlefield 1 عنوان تیر انداری اول شخص شرکت DICE که روایتگر داستان جنگ جهانی اول است همچنین به موفقیت خود ادامه میدهد. ناشر این بازی Electronic Arts این هفته اعلام کرد که تعداد بازیکن های Battlefield 1 تا انتهای ماه جون از 21 میلیون نفر عبور کرده است، این در حالی است این تعداد در ماه های گذشته 19 میلیون نفر بوده است.

تعداد بازیکن های Battlefield 1

فروش بازی و درآمد آن از بسته های اضافه شوند همچنان در حال افزایش است، این در حالی است که شرکت DICE در حال تدارک جهت انتشار بسته اضافه شوند بعدی است. این بسته با نام In The Name of the Tsar جهت فروش در سپتامبر در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

EA  اعلام کرده است که در نمایشگاه Gamescom که در ماه آگوست برگزار خواهد شد موارد جدید و هیجان انگیزی  در مورد Battlefield 1 به نمایش خواهد گذاشت. در این زمینه Andrew Wilson گفته است که ” در نمایشگاه Gamescom برنا مه ها و جزئیاتی که  Battlefield 1 را به یکی از بهترین تجربه های شما تبدیل میکند را معرفی خواهیم کرد که شامل all-out warfare, epic multiplayer battles and War Stories campaign و نقشه ها و مود های جدید میشوند”

نقد و بررسی Battlefield 1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.