اخبار بازی

به روزرسانی عنوان «Battleborn» متوقف خواهد شد ولی سرورهای آن آنلاین خواهند ماند

عنوان «Battleborn» در سبک شوتر که ساخته‌ی استدیوی «Gearbox» است آخرین به روزرسانی بزرگ خود را دریافت خواهد کرد. کارگردان این عنوان آقای «Randy Varnell» در پستی اعلام کرد :« از این هفته «Battleplans» دیگری وجود نخواهد داشت و بعد از به روزرسانی پاییز محتوای دیگری برای بازی برنامه ریزی نشده است.»

 width=

با وجود اینکه به روزرسانی‌‌ها به پایان خواهند رسید اما سرورهای این عنوان همچنان آنلاین باقی خواهند ماند. آقای «Randy Varnell» اضافه کرد که سمتی در تیم سازنده‌ی عنوان بعدی استدیوی «Gearbox» که معرفی نشده است خواهد داشت. طبق شایعات این عنوان «Borderlands 3» خواهد بود.

« من از سال ۲۰۱۲ فقط بر روی «Battleborn» کار می‌کردم و حتی از بعضی جهات کار بر روی آن برای من به سال ۲۰۰۹ برمی‌گردد که تلاش طولانیی همراه با دوستانم در استدیوی «Gearbox» بود و من افتخار میکنم که این سفر را با شما در میان گذاشتم. روحیه و وفاداری شما منبع الهام پایداری برای تیم «Gearbox» بود». او همچنین از طرفداران برای اینکه فرصتی به عنوان «Battleborn» دادند تشکر کرد.

عنوان «Battleborn» در ماه می سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی 2K Games منتشر شد اما نتوانست از نظر فروش و نمرات در حد انتظارات این کمپانی عمل کند و پس از مدتی رایگان شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.