اخبار بازی

صداپیشه شخصیت Batman در بازی جدید آن حضور نخواهد داشت

صداپیشه شخصیت Batman

به نظر می‌رسد صداپیشه شخصیت Batman در بازی جدیدی که توسط استودیو WB Montreal در حال توسعه قرار دارد حضور نخواهد داشت. اثری که ظاهرا به گروه تبهکار Court of Owls ارتباط داشته و علیرغم تمامی شایعات و اشاراتی که چندی پیش پیرامون آن صورت گرفت باز هم شاهد رونمایی و معرفی آن نبودیم.

اکنون یکی از مواردی که در خصوص این بازی مورد تایید رسمی قرار گرفته بدین شرح است که کوین کانروی (Kevin Conroy) صداپیشه شخصیت Batman در بازی جدید آن حضور نخواهد داشت. کانروی در گفتگو با نشریه JOE در پاسخ به حضور و مشارکتش در این بازی جدید اظهار کرد که در آن حضور نداشته و دلیل آن را هم نمی‌داند.

شاید دلیلی که ایشان در عنوان جدید در دست ساخت استودیو WB Montreal حضور ندارد به این خاطر باشد که راجر کریگ اسمیت (Roger Craig Smith) صداپیشه شخصیت Batman در بازی Arkham Origins، این نقش را ایفا خواهد کرد. اگرچه حضور اسمیت در بازی مورد تایید قرار نگرفته اما توییت‌هایی که ایشان در چند وقت اخیر منتشر کرده همگی اشاراتی به حضور این صداپیشه در بازی جدید سازندگان Arkham Origins دارد. با توجه به سابقه همکاری که میان اسمیت و WB Montreal وجود داشته، همکاری مجدد میان آن‌ها نیز منطقی به نظر می‌رسد. با این حال زمانی که این بازی به صورت رسمی معرفی نشود نمی‌توان به طور یقین در رابطه با آن اظهارنظر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.