اخبار بازی

به‌زودی شاهد معرفی بازی Batman: Court of Owls خواهیم بود ؟

بازی Batman: Court of Owls

چنان‌چه شواهد و اشارات جدید صورت گرفته را در کنار شایعات قبلی قرار دهیم به نظر می‌رسد به‌زودی می‌توانیم شاهد معرفی بازی Batman: Court of Owls باشیم.

روز 21 سپتامبر، روز شخصیت بتمن نام‌گذاری شده و بدین ترتیب 80 سال از اولین حضور شوالیه تاریکی در مدیوم کامیک‌بوک می‌گذرد. به مناسبت فرا رسیدن این روز، کراس‌اور میان بتمن و بازی Fortnite تایید شد و هم‌چنین شش بازی از آن به صورت رایگان در Epic Games Store قابل دریافت هستند. استودیو WB Montreal که پیش از این وظیفه ساخت عنوان Batman: Arkham Origins را داشته به منظور جشن گرفتن روز بتمن، توییتی را به همراه ویدئویی کوتاه منتشر کرده است که توجه طرفداران این مجموعه را به خود جلب کرده و اکنون باری دیگر شایعات پیرامون معرفی بازی جدید بتمن قوت گرفته است.

پس از آن اسکات سیندر (Batman: Arkham Origins) در پاسخ به توییت سازندگان Arkham Origins، توییت مرموز دیگری را ارسال کرده و نوشت:

منتظر باشید… #مراقب Court of Owls باشید.

باید توضیح دهیم که سیندر یکی از خالقان خط داستانی Batman: Court of Owls بوده و این موضوع کم و بیش نشان می‌دهد بازی بعدی استودیو WB Montreal براساس همین نام خواهد بود. با توجه به این که سیندر در حال حاضر توییت خود را حذف کرده، احتمال صحت داشتن این مسئله و بازی جدید این مجموعه رنگ و بوی بیشتری به خود گرفته است.

در چند وقت اخیر شایعات و گزارشات فراوانی منتشر شده که بیان می‌داشتند WB Montreal در حال کار روی نسخه جدیدی از بتمن است. با این حال اشارات جدید به نوعی می‌تواند مقدمه‌ای بر معرفی بازی Batman: Court of Owls باشد. شاید معرفی این بازی در قسمت جدید استریم State of Play که شب آینده در ساعت 23:30 دقیقه پخش می‌شود صورت بگیرد. برای مطمئن شدن از آن مدت زیادی انتظار نخواهیم کشید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.