اخبار بازی

شایعه: نسخه جدید بتمن بازی Batman: Arkham Legacy نام دارد

Batman: Arkham Legacy

براساس شایعه‌ای که اخیرا منتشر شده نسخه جدید از مجموعه بازی بتمن که می‌دانیم توسط استودیو WB Montreal در حال تولید قرار دارد بازی Batman: Arkham Legacy نام خواهد داشت. اثری که علیرغم شایعات و گزارشات بسیار پیرامون آن، هم‌چنان رونمایی نشده و اطلاعات معتبری نیز درباره آن به اشتراک گذاشته نشده است.

به گفته Sabi که یکی از اینسایدرهای شناخته شده صنعت بازی به شمار می‌رود و پیش از این در گذشته اطلاعات صحیحی در خصوص سایر بازی‌ها منتشر کرده، جدیدترین نسخه این فرنچایز بازی Batman: Arkham Legacy نامیده می‌شود. Sabi در ادامه اظهار کرد که شایعات قبلی مبنی بر بازی کردن در نقش اعضای خانواده بتمن که برای مثال شامل شخصیت‌هایی نظیر Nightwing، Batgirl، Robin و غیره می‌شود واقعیت دارند.

واضح است که این اطلاعات در حال حاضر تایید شده محسوب نمی‌شوند اما صحت داشتن آن‌ها چندان دور از انتظار به شمار نمی‌رود. عناوین قبلی Arkham تنها پلیر را در نقش شخصیت بتمن قرار می‌دادند و اکنون تجربه بازی در نقش سایر شخصیت‌های وابسته به شوالیه تاریکی منطقی به نظر می‌رسد. اطلاعات لو رفته قبلی هم‌چنین از وجود گروه تبهکاری Court of Owls در این بازی خبر می‌دادند. در صورت به وقوع پیوستن بسیاری از شایعات، می‌توانیم انتظار عنوانی بسیار از جذاب را از مجموعه بازی بتمن داشته باشیم.

در حاضر باید تا رویداد The Game Awards 2019 منتظر بمانیم تا متوجه شویم آیا سرانجام پروژه جدید سازندگان بازی Batman: Arkham Origins و شرکت Warner Bros طی آن رونمایی می‌شود یا باز هم این امر به زمان دیگری موکول خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.