اخبار بازی

کنسول های PS4 و Xbox One از پس اجرای Baldur’s Gate 3 بر نمی آیند

سازندگان این ادعا را مطرح کردند

“من فکر نمیکنم که نسل فعلی کنسول ها توانایی اجرا کردنش را داشته باشند”.

آقای David Walgrave مدیر اجرایی پروژه Baldur’s Gate 3 این سخنان را به وبسایت Eurogamer گفته است و ادامه داد : “پیشرفت های فنی زیادی داشته ایم و آپدیتی هایی بر روی موتور بازی انجام دادیم. واقعا نمیدانم که آن‌ها ( کنسول های PS4 و Xbox One) توانایی اجرای بازی را داشته باشند”. وی همچنین ادامه داد : ” شاید هم این توانایی را داشته باشند ولی ما باید خیلی از texture ها را حذف کنیم که با این کار دیگر بازی جذاب به نظر نخواهد رسید”.

عنوان Baldur’s Gate 3

 طبق گفته های استودیو Larian ، یک لیست از ریزه کاری ها برای تکمیل ورژن ارلی اکسس باقی مانده است. از حرکات ذوربین و نزدیک شدن آن میتوان دریافت که  شما با دیدن حرکات صورت یک شخصیت اطلاعات قبال توجهی دریافت خواهید کرد.

جالب است بدانید ، کارگردان و تهیه کننده سینماتیک های عنوان Baldur’s Gate 3 از استودیوی Telltale اضافه شده اند. بوجه ای در حد یک بازی AAA برای عنوان Baldur’s Gate 3 اختصاص داده شده و خب انتظارها هم از این بازی بسیار بالا خواهد بود.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.