اخبار بازی

Baldur’s Gate 3 توسط Obsidian در دست ساخت بود

اگر شما یکی از طرفداران عنوان RPG کلاسیک Baldur's Gate باشید، پس احتمالا وقتی بفهمید که استودیو Obsidian Entertainment، سازنده عناوینی هم چون Fallout: New Vegas و South Park: The Stick of Truth، کار بر روی سومین نسخه در این سری را حتی قبل از شروع شدن واقعی آن، متوقف کرده است، ناامید خواهید شد.

 

بر طبق اطلاعاتی که اخیرا در سایت Kotaku منتشر شد، استودیو Obsidian حدود یک سال را به مذاکره در مورد Baldur’s Gate 3 پرداخته بود، اما در نهایت شرایط به خوبی پیش نرفت.

 

مدیر عامل استودیو Obsidian، آقای Feargus Urquhart، در گفتگویی با Kotaku اذعان داشت: " وضعیت تاسف باری بود. آن ها در سال 2007 از ما پرسیدند که آیا مایل به ساخت Baldur’s Gate 3 هستید؟ که من در پاسخ گفتم: بله، اگر شما در مورد این موضوع جدی باشید. سپس آن ها گفتند منظور شما چیست؟ من به آن ها گفتم: اگر شما یک بودجه واقعی را برای این بازی به کنار بگذارید. 10 میلیون دلار در این رابطه کافی نیست. باید بودجه ای حدود 20 تا 25 میلیون دلار برای این بازی به کنار گذاشته شود. اگر شما واقعا قصد انجام این کار را دارید، پس باید بودجه ای واقعی برای آن به کنار بگذارید. شما باید بودجه ای همانند چیزی که BioWare برای عنوان Mass Effect پرداخت کرد، به کنار بگذارید. باید بودجه ای واقعی باشد."

 

کمپانی Atari ابتدا در این رابطه مردد بود، اما در نهایت موافقت خود را اعلام کرد. با این حال، استودیو Obsidian کار بر روی این بازی را به مدت 6 ماه شروع کرد. تا این که کمپانی Atari به آن ها گفت که برای نظارت به دفتر کار آن ها خواهند آمد.

 

وی افزود: " و آن ها به دفتر کار ما برای نظارت بر اوضاع آمدند. و یک هفته بعد آن ها به ما گفتند که ما نگران این موضوع هستیم که شما نتوانید این بازی را بسازید. در نهایت، هفته بعد تمام شعبه اروپا کمپانی Atari به Namco Bandai فروخته شد."

 

و این گونه بود که ساخت این بازی برای همیشه متوقف شد. تا کنون 2 نسخه از این سری منتشر شده است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن