اخبار بازی

B4ttlefield از قابلیت‌های جذاب‌تری برخوردار خواهد بود

استودیو DICE که از عنوان Battlefi3ld به خوبی پشتیبانی کرد، رسماً اعلام کرد که دیگر کارِ آن‌ها با این عنوان تمام شده است و آن‌ها برروی B4ttlefield متمرکز شده‌اند. بر اساس گفته‌های EA قرار است این بازی در امسال منتشر شود.
استودیو DICE با عرضه آخرین DLC این نسخه با نام "End Game" رسماً گفت که ما دیگر با Battlefi3ld کاری نخواهیم داشت و با آن خداحافظی خواهیم کرد.
بر اساس اطلاعات منتشر شده، استودیوی DICE به دنبال افرادی برای مدیریت انجمن خود می‌گردد.
کارگردان ویدئویی این بازی، آقای Roland Smedberg می‌گوید: "درست است که ما دیگر با نسخه‌ی BF3 کاری نداریم و آن را کنار گذاشته‌ایم اما نوید این را می‌دهیم که ما برای نسخه‌ی بعدی این سری، چیزهای هیجان‌انگیزتری به ارمغان بیاوریم."
لازم به ذکر است که آخرین DLC عنوان BF3 در تاریخ 10 March بر روی PS3 عرضه شد و در آینده‌ای نزدیک برای سایر پلتفرم‌ها نیز منتشر خواهد شد.
گفتنی است که شایعاتی مبنی بر رونمایی BF4 در همایش GDC منتشر شده است و باید در آینده دید که آیا EA قصد دارد از عنوان FPS جدید خود پرده‌برداری کند یا خیر.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.