اخبار بازی

دموی بازی مستقل Attack on Titan VR در دسترس قرار گرفت

انیمه Attack on Titan یکی از پرطرفدارترین انیمه‌های چند سال اخیر بوده و به تازگی پخش پارت دوم فصل چهارم آن نیز به پایان رسید. جهان غنی و پرپتانسیل اتک آن تایتان همیشه بستر بسیار مناسبی برای پیاده‌سازی ایده‌های مختلف در قالب ویدیوگیم بوده است.

تا به امروز چند بازی مستقل از دنیای اتک آن تایتان ساخته شده است اما هیچکدام برای راضی کردن طرفداران کافی نبوده. این در حالی‌ست که یک توسعه دهنده مستقل به نام Slavkaskola، به تازگی پروژه ساخت بازی اتک آن تایتان در قالب یک تجربه‌ی VR را تایید کرد. این بازی با موتور Unreal engine 4 ساخته می‌شود و بیشترین تلاش را می‌کند تا یک تجربه‌ی کامل از این دنیای پرجزییات را تقدیم طرفداران کند. هم‌اکنون دموی این بازی طی یک به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفته است.

Attack on titan

مسئله‌ی کپی‌رایت و لایسنس‌ها همیشه یکی از مشکلاتی بوده که بسیاری از توسعه‌دهندگان مستقل با آن دست و پنجه نرم می‌کردند و در آخر، منجر به توقف ساخت بازی می‌شد. این پروژه اما تا به الان به مشکلی بر‌نخورده و این موضوع نوید بخش تجربه‌ی متفاوتی از این دنیای آشناست.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.