اخبار بازی

صداگذار بازی Assassin’s Creed Origins به معرفی بزرگی در این هفته اشاره می‌کند

آیا Ubisoft درحال تدارک دیدن یک رونمایی جدید است؟

صداگذار شخصیت بایک در بازی Assassin’s Creed Origins با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود، شایعات پیرامون معرفی نسخه جدید این سری را قوت بخشید.

آقای Abubakar Salim در صفحه توئیتر خود با اشاره به وضعیت کنونی حاکم بر دنیا و ترس و اظطراب مردم از ویروس کرونا، طرفداران این مجموعه را با اشاره به معرفی جدیدی هیجان‌زده کرد:

دنیا به سمت وضعیت افتضاحی پیش می‌رود و مردم دارند مثل شخصیت‌های احمق فیلم‌های زامبی‌محور رفتار میکنند… با اینحال معرفی‌های بزرگی طی این هفته در راه هستند.

هنوز مشخص نیست منظور ایشان از معرفی بزرگ چیست، اما تعدادی از طرفداران باور دارند که ممکن این معرفی به نسخه جدید سری بازی Assassin’s Creed مربوط ‌باشد. طی ماه‌های گذشته اطلاعات مختلفی از این بازی لو رفته که برخی از آن‌ها به میان‌نسلی بودن این عنوان اشاره دارند. همچنین، طبق شایعات مختلف داستان نسخه جدید در اسکاندیناوی و جزایر بریتانیا روایت می‌شود و دارای بزرگ‌ترین نقشه در بین تمامی نسخه‌های سری است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.