اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانپلی استیشن 4پلی استیشن 5

اضافه شدن یک مود روگ‌لایت جدید به بازی Assassin’s Creed Valhalla

یوبیسافت طی لایو استریمی که به‌منظور جشن پانزدهمین سالگرد سری Assassin’s Creed ترتیب داده بود، از محتویات جدیدی برای بازی Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Assassin's Creed Valhalla

اول از همه، شرکت Ubisoft اعلام کرد که مود Forgotten Saga تا پایان سال 2022 به‌طور رایگان در اختیار دارندگان بازی Assassin’s Creed Valhalla قرار می‌گیرد. این مود که به گفته یوبیسافت برداشت جدیدی از گیم‌پلی Assassin’s Creed را ارئه می‌دهد، شکل روگ‌لایت خواهد داشت و بازیکنان را به قلمروی نیفلهایم می‌برد. یوبیسافت همچنین برنامه دارد تا با عرضه آخرین محتوای داستانی برای Evior، داستان این شخصیت را به پایان برساند. این محتوای جدید نیز تا پایان سال 2022 به‌طور رایگان در دسترس دارندگان بازی قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، یوبیسافت یک ورژن جداگانه از مود Discovery Tour: Viking Age را نیز معرفی کرد که از همین امروز برای کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس و همچنین گوگل استیدیا و آمازون لونا در دسترس است. این مود در فضایی تعاملی و به‌دور از خشونت و مبارزه، به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در مورد وایکینگ‌ها و ساکسون‌ها اطلاعات بیشتری را کسب کنند.

در نهایت، سازندگان Assassin’s Creed از برگزاری یک رویداد ویژه در سپتامبر امسال (شهریور/مهر) خبر دادند. گفته شده که در این رویداد، یوبیسافت از برنامه‌های خود برای آینده این سری محبوب پرده‌برداری خواهد کرد. یوبیسافت پیش از این ساخت بازی Assassin’s Creed Infinity را تأیید کرده بود، اما باید دید در رویداد پیش‌رو  سایر اسپین آف‌های شایعه‌شده سری مانند Assassin’s Creed Nexus و Assassin’s Creed Rift نیز معرفی خواهند شد یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا