اخبار بازی

لیست اچیومنت‌های بازی Assassin’s Creed Valhalla لو رفت

اخیرا اطلاعات تازه‌ای از جدیدترین نسخه سری Assassin’s Creed لو رفته که نشان می‌دهد پسوند عنوان بعدی، Valhalla خواهد بود.

بازی Assassin's Creed Valhalla

 طی چند ماه اخیر شایعات گوناگونی در مورد ادامه سری Assassin’s Creed به گوش می‌رسید. در نوامبر سال گذشته، اطلاعاتی‌ لو رفت که نشان می‌داد نسخه بعدی سری Ragnarok نام دارد و در پاییز سال 2020 منتشر خواهد شد. اما مدتی بعد،  گزارشات جدیدتری مدعی شدند که این اطلاعات غلط بوده و پسوند Ragnarok در نام نسخه بعدی استفاده نشده‌است. امروز نیز شایعه جدیدی در فضای مجازی پیچیده و بر طبق این شایعه جدید، نام کامل نسخه بعدی Assassin’s Creed Valhalla است.

به تازگی کاربری در وبسایت 4Chan تصاویری را از لیست اچیومنت‌های جدیدترین نسخه سری همراه با پسوند آن یعنی Valhalla را لو داده‌است. در کنار عبارت‌های جالبی مثل “ارتقا دادن محل سکونت” اشاراتی نیز به اساطیر نورس در بین اچیومنت‌ها دیده می‌شود که قابل توجه است. تعدادی از کاربران، متوجه شباهت‌هایی بین جمله‌بندی در اچیومنت‌های لو رفته و واقعی نسخه‌های قبل شده‌اند که این نکته، احتمال واقعی بودن اطلاعات را افزایش می‌دهد.

اگر تمامی این شایعات را کنار هم بگذاریم، می‌توان به این نتیجه رسید که داستان جدیدترین نسخه سری Assassin’s Creed، احتمالا اینبار در دوران وایکینگ‌ها جریان دارد. انتظار می‌رود که این عنوان، همانند نسخه چهارم سری برای نسل فعلی و بعدی منتشر شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.