اخبار بازی

[شایعه] «Assassin’s Creed Odyssey» در یونان جریان دارد

مدت‌هاست که شایعات مختلفی در مورد شماره جدیدی از سری «Assassin’s Creed» منتشر می‌شود و حال وبسایت «Kotaku» بیشتر از قبل به این شایعات دامن زده است.

assassin

بر طبق این شایعه، نسخه جدید Assassin’s Creed که با نام «Odyssey» شناخته خواهد شد، در یونان اتفاق می‌افتد و حتی بیش از نسخه قبل، راه خود را از شماره‌های اولیه جدا کرده است. بر اساس اطلاعاتی که چند نفر از افرادی که Odyssey را تست کرده‌ در اختیار Kotaku قرار داد‌ه‌اند، در این شماره عناصر نقش آفرینی بیشتر از نسخه قبل استفاده شده و برای مثال،  انتخاب دیالوگ برای اولین بار پای به این سری گذاشته است. به علاوه شما می‌توانید به عنوان شخصیت اصلی در نقش یک مرد یا یک زن به انجام بازی بپردازید و در حال حاضر خبری از شخصیت‌های اصلی نسخه قبل یعنی «Bayek» و «Aya» در بازی نیست.  علاوه بر این شایعه شده که یوبی سافت قصد دارد این عنوان را در سال مالی 2019 منتشر کند که در این صورت بازی تا مارس 2019 روانه بازار خواهد شد. باید تا زمان کنفرانس یوبی سافت در E3 امسال منتظر ماند و دید که آیا این شایعات تا چه حد صحت دارند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.