اخبار بازی

Assassin’s Creed: Brotherhood رکورد زد!!!

امروز کمپانی بزرگ یوبی سافت طی خبری ادعا کرد که نسخه جدید سری اساسین کرید به نام Brotherhood بیشترین پیش فروش را در تاریخ این شرکت داشته است. اما آنها از دادن رقم دقیق خوداری کردند.
به گفته آقای Tony Key معاون ارشد فروش و بازاریابی یوبی سافت Assassin’s Creed: Brotherhood بازی است که دارای بخش سینگل و مالتی منحصر به فردی است که در دیگر بازیها دیده نمی شود به خصوص بخش مالتی پلیر بازی.
وی همچنین گفت:
همانطور که نتایج پیش فروش بازی و استقبال کاربران و بازی کننده ها از نسخه بتا بخش چند نفره نشان می دهد بازی کننده ها صبر و قرار ندارند تا بازی به دستشان برسد و ما می خواهیم تجربه ای برای آنها رقم بزنیم که هیچگاه یادشان نرود.
بازی همکنون مراحل آخر خود را می گذراند و آماده عرضه است . دیروز هم تریلری از بازی پخش شد ( single-player trailer ) که البته همراه آن اسکرین شات های جدید بازی نیز به نمایش در آمد . ( play impressions from Keza.) .
سری اساسین کرید تا کنون بیش از 19 میلیون واحد در سراسر جهان فروخته است.
Assassin’s Creed: Brotherhood در تاریخ 16 نوامبر در آمریکا و 19 نوامبر در اروپا برای x360 و PS3 منتشر می شود نسخه PC بازی هم به سال بعد موکول شده است.منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.