اخبار بازی

اعلام تاریخ عرضه بازی Ashen برای PS4 و Switch

بازی Ashen

با اعلام شرکت Annapurna Interactive و استودیو مستقل Aurora44، عرضه بازی Ashen برای دو کنسول PlayStation 4 و Nintendo Switch و هم‌چنین استیم تایید شد. عنوانی که سال گذشته برای کنسول Xbox One و پلتفرم رایانه‌‎های شخصی منتشر شده بود و به واسطه استایل هنری و بصری زیبا، طراحی دنیای گیرا و مبارزات درگیرکننده خود مورد تحسین و ستایش مخاطبین و منتقدان قرار گرفت.

در هنگام انتشار بازی برای دو پلتفرم نام‌برده، سازندگان برنامه‌ای نداشتند تا محصول خود را برای پلتفرم‌های دیگر عرضه کنند اما اکنون برنامه آن‌ها تغییر کرده است. از همین رو ناشر بازی یعنی شرکت Annapurna Interactive به تازگی تریلر جدیدی برای ساخته خود آپلود کرده و در آن، ستایش‌ها و تمجیدهایی که بازی از سوی منتقدان دریافت کرده را به تصویر کشیده و در انتها آن نیز عرضه بازی Ashen برای PlayStation 4 و Nintendo Switch و هم‌چنین دو پلتفرم استیم و GOG در تاریخ 9 سپتامبر برابر با 18 شهریور تایید کرده است. لازم به یادآوری است این اثر پیش از این روی پلتفرم رایانه‌‎های شخصی تنها در انحصار Epic Games Store بوده است.

به تصویر کشیدن بهترین درک از آنچه که سری Souls و بازی‌های مانند آن را چالش‌ برانگیز می‌کند به همراه ترکیب این ایده‌ها با امضای مخصوص سازنده از جمله مواردی بود که منتقدان در توصیف این بازی به کار برده بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.