اخبار بازی

Arkham City پنج برابر بزرگتر از Arkham Asylum

آقای Sefton Hill مدیر شرکت RockSteady امروز در مصاحبه با Gamespot تایید کرد محدوده ی قابل دسترسی در Arkham City بیش از 5 برابر بزرگتر از Arkham Asylum خواهد بود.

وی همچنین افزود این بزرگی تنها برای نمایش نخواهد بود و ماجراهای زیادی در Arkham City انتظار شما را میکشد.

وی افزود البته این بزرگی هیچ لطمه ای به جو بازی وارد نخواهد کرد ، ما میدانیم در Arkham City ، بتمن هر لحظه زیر فشار ها و تهدید های Joker قرار دارد پس شما هیچگاه راحت و بی دردسر در Arkham city نخواهید گشت !
کوچه ها و خیابان های Arkham City به عنوان مرکزیت و نمود خلاف و بزهکاری در Gotham City همیشه پر از دشمنان و دردسر های جدید و همچنین راز ها و ماموریت های خاص است !

Sefton Hill همچنین بیان کرد ، آزادی عمل شما در گشت زدن در Arkham City لطمه ای به سیر روایی بازی نخواهد زیرا شما همیشه دقیقا میدانید باید کجا بروید و باید چکار کنید تا سیر روایی داستان پیش برود ، این آزادی عمل احساس فشار و ترس ناشی از اقدامات Joker را از شما برنداشته بلکه همیشه همراه شماست .

داستان Arkham City حول تلاش Two-Face برای کشتن Catwoman و کسب اعتبار در دنیای خلاف کاران میکذرد همچنین حضور Vilian هایی نظیر Joker  ، Hugo Strange , Harley Quinn در بازی تایید شده است. 

Batman : Arkham City در پاییز 2011 میلادی برای هر سه پلتفورم PC ، XBOX 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.