اخبار بازی

آیا در عنوان «Ghost Recon Wildlands» اشاره‌ای به نسخه جدید «Splinter Cell» شده است؟

این روز‌ها طرفدارهای مجموعه «Splinter Cell» برای معرفی نسخه جدید این مجموعه لحظه شماری می‌کنند؛ هر چند هنوز دقیقا مشخص نیست که این عنوان در حال ساخت است یا نه. بسیاری منتظر هستند که هرچه زودتر «Ubisoft» از نسخه جدید این مجموعه رونمایی کند و این اواخر، انتظارها با حضور شخصیت محبوب این مجموعه «Sam Fisher» در عنوان «Ghost Recon Wildland» حتی بیشتر هم شده است. شاید حضور این شخصیت به معنی معرفی‌ نسخه جدید Splinter Cell نباشد؛ اما نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت.

 width=

آقای «Michael Ironside» را که به عنوان صداپیشه سم فیشر می‌شناسیم (وی در آخرین نسخه این مجموعه صداپیشه سم فیشر نبود) به تازگی در جدیدترین قسمت «Inside Xbox» حضور داشته و درباره برعهده گرفتن دوباره صداپیشگی این شخصیت در عنوان Ghost Recon Wildland صحبت‌هایی داشته است.

با توجه به اظهارت آیرونساید، او در ابتدا بر عهده گرفتن نقش سم فیشر را رد کرد، ظاهرا وی احساس می‌کرد که این کاراکتر، شخصیتی خطی و دو بعدی بوده و آن حس و حال مورد نیاز را برای خلق یک شخصیت جالب، ندارد. وی در کنار سازندگان Splinter Cell یعنی «Ubisoft Montreal» کمک کرد که سم فیشر باز نویسی شود.

با توجه به وبسایت «IGN»، وی گفته که منبع الهام برای پیش‌زمینه این کاراکتر، بر اساس یک مواجه دهه 70 میلادی با یک سرباز اوکراینی در یک عروسی بوده است.

در خبری دیگر، ظاهرا امکان دارد در ماموریتی که سم فیشر در Ghost Recon Wildland حضور داشته، اشاره‌ای به نسخه بعدی Splinter Cell شده باشد.

در ماموریتی در عنوان گوست ریکون که هم‌اکنون در دسترس است، شما سم فیشر را مشاهده خواهید کرد و صداپیشگی او را نیز مایکل آیرونساید بر عهده دارد. بعد از به اتمام رساندن این ماموریت «PvE»، شما کات‌سینی (Cutscene) را مشاهده خواهید کرد؛ سم فیشر با مربی Ghost ها، «Karen Bowman»، صحبت می‌کند، کسی‌که ظاهرا سم فیشر او را می‌شناسد و او را لیندا خطاب می‌کند. لیندا می‌گوید که دوست سم فیشر، Anna Grimsdottir، پیامی فرستاده که “رئیس ستاد مشترک می‌گوید آن‌جا امکان یک «Empty Quiver» وجود دارد.”

این یک اصطلاح نظامی است که به از دست دادن یک اسلحه هسته‌ای اشاره دارد. امکان دارد که این به عنوان ستاپ یک عنوان Splinter Cell به کار گرفته شود. Bowman می‌گوید که می‌تواند سم فیشر را منتقل کند و فیشر جواب می‌دهد: «یک بار فردی گفت، قیمت موفقیت، کار سخت و تعهد است.» و بعد از این، به نظر می‌رسد که برای ترک کردن آماده می‌شود.

هیچ‌چیز روشن نیست و نمی‌توان این را آن‌چنان اشاره‌ای برای یک بازی جدید به حساب آورد؛ شاید واقعا یوبیسافت می‌خواهد توضیح دهد که چرا سم فیشر آن اطراف نمی‌ماند تا کار با Ghost ها را ادامه دهد.

به هر حال «E3 2018» می‌تواند بهترین محل برای رونمایی از نسخه جدید این عنوان باشد و شاید هم در حقیقت، نسخه جدید در دستور کار قرار گرفته است.

نظر شما چیست؟ آیا این عنوان در E3 2018 معرفی خواهد شد یا باید مدت زمان بیشتری صبر کرد؟

منبع:GameSpotVG247

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.