اخبار بازی

بازی‌های رایگان ماه آپریل سرویس Xbox Live Gold مشخص شدند

یک بازی کلاسیک از نسل قبل و یک شبیه ساز ریسینگ از جمله‌ بازی‎‌های رایگان ماه آپریل دارندگان سرویس Xbox Live Gold می‌باشند.

طبق معمول هر ماه ماکروسافت بازی‌های رایگان کاربران سرویس گلد را معرفی کرده و آن‌ها Toybox Turbos, Fable Anniversary, Knights Of Pen and Paper Bundle و Project Cars 2 هستند.

April Free Games

همانطور که دیدید، دو بازی بزرگ رایگان ماه آپریل Fable Anniversary و Project Cars 2 هستند. Project Cars 2 که توسط استودیو Slightly Mad ساخته شده، یک بازی ریسینگ تحسین‌شده می‌باشد که می‌تواند شما را با آب و هوای متغیر و تنوع بالای پیست و کلاس، ساعت‌‌ها سرگرم کند.این بازی در تمام طول ماه آپریل رایگان خواهد بود همچنین شما می‌توانید نقد Project Cars 2 را در اینجا بخوانید.

Fable نیز از انحصاری‌های قدیمی Xbox به شمار می‌آید که با عرضه نسخه Anniversary به Xbox 360 آمد. Fable از اولین بازی‌هایی می‌باشد که عاقبت تصمیمات بازیکن را به او نشان میدهد و یک تجربه RPG جذابی را برای شما رقم خواهد زد. این بازی نیز از ابتدای ماه آپریل تا پانزدهم این ماه برای دارندگان سرویس گلد رایگان خواهد بود.

شما می‌توانید همین الان دانلود این بازی‌ها را از طریق فروشگاه ماکروسافت یا کنسول خود آغاز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.