اخبار بازی

بازی‌های رایگان ماه می سرویس Games With Gold معرفی شدند

ماکروسافت با انتشار ویدیویی در صفحه یوتیوب خود، بازی‌های رایگان ماه می را اعلام کرده است.

اشتراک گلد

ماه آپریل شاهد رایگان شدن بازی‌های‌ تحسین‌شده‌ای مانند Fable و Project Cars 2 بودیم اما اینطور که به نظر میرسد بازی‌های رایگان May چندان جالب نیستند. ماکروسافت در این ماه بازی‌های V-Rally 4، Warhammer 4000:Inquisitor-Martyr، Overlord 2 و Sensible World of Soccer را رایگان خواهد کرد. بازی‌های Overlord 2 و Sensible World of Soccer برای کنسول Xbox 360 عرضه شده‌اند و شما میتوانید از طریق سیستم پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل این دو بازی را تجربه کنید.

بازی V-Rally 4 در طول ماه می رایگان خواهد بود و Sensible World Of Soccer را فقط در نیمه اول ماه میتوانید به صورت رایگان دریافت کنید. بازی Overlord 2 و Warhammer 4000 در نیمه دوم ماه می رایگان خواهند شد ولی تا پانزدهم ماه June فرصت خواهید داشت تا Warhammer 4000 را به بازی‌های خود اضافه کنید.پس از اعلام این خبر، اکانت رسمی Xbox با واکنش‌های منفی مواجه شده است. با توجه به اینکه ماه پیش دو بازی جذاب Project Cars 2 و Fable رایگان شده بودند، بسیاری از دارندگان سرویس گلد ناامید شده‌اند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.