اخبار بازی

دادگاه : شرکت اپل حق ندارد سد راه موتور آنریل شود ولی بازی فورتنایت به iOS بر نمی‌گردد

وکلای شرکت‌های اپیک و اپل در روز دوشنبه با برنامه زوم بصورت آنلاین در محضر دادگاه با ریاست قاضی منطقه ایوان گونزالس حاضر شدند تا طرفین دعوی به شکایات خود رسیدگی ‌کنند. به رای دادگاه شرکت اپل از برگرداندن فوری بازی شرکت اپیک ، فورتنایت معاف است. این رای یک پیروزی برای سازنده‌ی موبایل آیفون محسوب می‌شود. از طرف دیگر دادگاه با درخواست شرکت اپیک برای صدور قرار منع موقت بر علیه شرکت اپل که قصد داشت دسترسی نرم‌افزارهایی که شرکت اپیک برای موتور آنریل در اختیار سازندگان و برنامه‌نویسان سوم ‌شخص قرار ‌دهد را قطع کند، موافقت کرد. این حکم مختلط در زمانی صادر شد که شرکت اپل با اعتراض بعضی از سازندگان نرم‌افزار روبه‌رو است که باور دارند دستمزد 30 درصدی اپ‌استور و دیگر سیاست‌های شرکت‌ اپل کاملاً غیر منصفانه و تنها به نفع سازنده‌ی آیفون هستند.

مناقشه بین شرکت اپل و اپیک زمانی ‌آغاز شد که شرکت اپیک به طور حساب شده یک روش پرداخت مستقیم را برای خرید ارزها و آیتم‌های درون بازی‌ فورتنایت قرار داد. شرکت اپل نیز در واکنشی سریع بازی فورتنایت را از فروشگاه خود، اپ‌استور حذف کرد. این دو شرکت تاکنون هیچ نظری در مورد حکم دادگاه نداده‌اند.

Fortnite

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.