اخبار بازی

نکاتی در رابطه با رویداد جدید عنوان Apex Legends

رویداد System Override در راه است

رویداد System Override در راه است

 

فصل جدید بازی Apex Legends درست در سالگرد یک سالگی این بازی رونمایی شد . این فصل جدید Assimilation به معنی برابری  و یا ادغام نام دارد. قسمتی از آنچه در این فصل اتفاق افتاده است شامل یک اسلحه جدید، تغییراتی در نقشه World’s Edge و یک شخصیت جدید با توانایی های جالب است. استودیوی Respawn دست به برگزاری رویدادهایی با مدت زمانی محدود هم کرده که در این نوشته به رویداد System Override که از سه شنبه 13 اسفند (سوم مارچ) امسال شروع خواهد شد میپردازیم.

رویداد Sustem Override -2

تغییرات رویداد System Override

اول از همه با مهمترین تغییر شروع کنیم، سیستم Loot یا پخش تجهیزات مورد نیاز،  در طول دوهفته در نقشه World’s Edge  و در هفته دوم در نقشه Kings Canyon  از قاعده جدیدی به نام Deja Loot بهره خواهند برد. در Deja Loot تجهیزات دیگر به صورت رندوم در نقشه پخش نخواهند شد و Purple Shield در همان جعبه ای که همیشگی خواهد بود، دایره (Circle) در طول هر روز جای ثابتی برای بسته شدن خواهد داشت و روز بعد تغییر مکان خواهد داد.

حالا یه سراغ آیتمی برویم که مطمئنا دیدنش در بازی شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. آیتم Evo Shield که از روند محافظ های فعلی بازی   پبروی نمی کند. خب در حال حاضر ضعیفترین محافظ (Shield) بازی Shield lvl 1 با رنگ سفید است که شما را 50 واحد مقاوم تر میکند و بعد از آن محافظهای Purple/ Epic and Gold/ Legendary هستند که 100 واحد مقاومت میکنند. سیستم کارکرد در Evo Shield  به این صورت است که درهنگام برداشتن اولیه ، 25 واحد مقاومت به شخصیت شما اضافه می کند.در نگاه اول این آیتم نا کار آمد به نظر میرسد. هرچه شما به دشمنانی که به اصطلاح Down نشده اند آسیب بیشتری وارد کنید، این محافظ قوی و قوی تر میشود تا جایی که به 125 واحد مقاومت میرسد. همچنین Evo Shield با ایجاد هاله ای رنگی دور شخصیت شما، دیگر بازیکنان را متوجه خود خواهد کرد.
استودیو Respawn یادآوری کرده است که آیتم Evo Shield به صورت انحصاری برای رویداد System Override خواهد بود ولی امکتن دارد به سیستم Loot استاندارد بازی اضافه شود.

رویداد Sustem Override -3

آیتم های جدید رویداد System Override

در طول هر رویداد در بازی شما قادر خواهید بود که پوسته (skin) های مختلفی برای اسلحه ها یا شخصیتهای بازی را به دست آورید. رویداد System Override هم از این قاعده مستثنی نیست و در این رویداد 24 آیتم جدید برای شما موجو خواهد بود که با Apex Coin یا Crafting Metals میتوانید آنها را به دست آورید. بعد از خریداری کردن امکان به دست آوردن یک آیتم رویداد برای شما ممکن خواهد بود.

 رویداد Sustem Override

آیتم heirloom برای Octane

بلاخره شخصیت Octane هم به جمع heirloom داران پیوست. این شخصیت از بازی همانطور که در عکس میبینید، اکنون ترکیبی از یک چاقو پروانه ای و سرنگ خواهد داشت. آیتم  heirloom، قابلیتی است که بعضی از شخصیت های بازی با به دست آوردن آن به جای دست خالی میتوانند از آن استفاده کنند.

قابلیت Heirloom برای Octane

اتفاقی که در رویداد System Override با خود به همراه دارد، بیشتر از سطح انتظارات بازیکنان و طرفداران عنوان Apex Legends است. نه تنها اتفاقاتی جالب در طول دو هفته در این بازی خواهیم دید بلکه راه را برای پیشرفت بازی هموارتر خواهد کرد و این روند آن چیزی است که تا به حال در رویدادهای Apex Legends شاهدش نبوده ایم.

عنوان  Apex Legends برای رایانه های شخصی، کنسولهای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان رایگان است.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.