اخبار بازی

بازی Anthem در صدر جدول‌های فروش قرار گرفت

بازی Anthem نه تنها در صدر جدول فروش انگلستان طی هفته آغاز خود قرار گرفت، بلکه در سایر کشور‌های اروپایی، خاورمیانه، آسیا و حتی آفریقا (که به طور مختصر EMEAA نامیده می‌شوند) نیز در جایگاه نخست قرار دارد. بیشترین میزان فروش عنوان مذکور روی پلتفرم پلی‌استیشن 4 بوده و در ادامه، پلتفرم ایکس باکس وان در رتبه دوم، پس از PS4 واقع شده است. بر اساس گزارشات، پلتفرم کامپیوتر در جایگاه سی و هفتم قرار دارد که علت این امر، ارائه ندادن آمار فروش دیجیتالی فروشگاه اوریجین توسط شرکت EA است، بنابر این تنها اطلاعات دیجیتالی موجود، مربوط به فروش نسخه‌های Playstation Network و Xbox Live می‌شود.

بر خلاف رسم و عادت همیشگی، این هفته شرکت Take Two از ارائه آمار فروش دیجیتالی خودداری نموده. هر دو عنوان Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption 2 کماکان در بین 10 عنوان برتر به دلیل فروش فیزیکی قدرتمند قرار دارند. نکته جالب، به عدم سقوط  چشمگیر رتبه دو عنوان مذکور باز می‌گردد که با وجود حذف آمار دیجیتالی، همچنان در جایگاه بالایی قرار گرفته‌اند. تنها مورد قابل توجه، سقوط GTA5 به شماره 10 از جایگاه هفتم و RDR2 به شماره 5 از جایگاه چهارم است. در ادامه توجه شما را به لیست EMEAA از هفته پایانی ماه فوریه که ترکیبی از آمار فروش دیجیتالی و فیزیکی است جلب می‌کنیم:

عنوان رتبه
Anthem 1
Far Cry New Dawn 2
FIFA  19 3
Metro Exodus 4
Red Dead Redemption 2 5
Jump Force 6
New Super Mario Bors. U Deluxe 7
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 8
 Mario Kart 8 Deluxe 9
Grand Theft Auto V 10

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.