اخبار بازی

برنامه پشتیبانی از بازی Anthem مشخص شد

با معرفی بازی Anthem توسط «استودیو بایوور»، اولین سؤالی که برای گیمرها  مطرح شد درباره محتوای End Game بود. به  عبارتی این پرسش برای افراد مطرح شد  که میزان محتوای بازی پس از به اتمام رساندن خط داستانی تا چه اندازه می‌تواند سرگرم کننده باشد و منجر به بازگشت بازیکنان به صورت مداوم  به آن شود. حال برنامه پشتیبانی پس از عرضه این عنوان توسط بایوور منتشر شده است، هرچند که طبق گفته آن‌ها این برنامه تنها شامل یک بخش یا به قول معروف یک فصل می‌شود و محتوای قسمت‌های  بعدی در کنار تاریخ عرضه آن‌ها درحال حاضر نا معلوم باقی‌ می‌ماند. به نظر می‌رسد محتوای پشتیبانی این بازی قرار است به سه بخش تقسیم شود و در هر بخش نیز سه قسمت وجود دارد. قسمت اول این به روز رسانی در ماه مارس به صورت رایگان منتشر می‌شود. در ادامه به بخشی از محتوا نگاهی می‌‎اندازیم:

بازی anthem

بر  اساس این تصویر، این طور به نظر می‌رسد که دنیای بازی به واسطه به روز رسانی  نخست پویاتر می‌شود و در  به روز رسانی  دوم، ویژگی‌‌های جدید کوآپ  از  قبیل فکشن‌های جدید و لیدربورد به بازی  افزوده  می‌شوند و درنهایت با آخرین به روز رسانی،  اولین رویداد دنیای انتم رخ می‌دهد که این امر منجر به وقوع تغییرات  گسترده در  نقشه بازی می‌شود.

بازی Anthem در تاریخ 22  فوریه برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر می‌شود.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.