اخبار بازی

شایعه :« تأخیر عنوان «Anthem» تا اوایل سال ۲۰۱۹»

بنابر گزارش‌های شنیده شده از چندین منبع نزدیک به پروژه‌ی ساخت عنوان «Anthem»، این بازی به جای تاریخ از پیش اعلام شده‌ی «پاییز ۲۰۱۸» در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

Anthem

بر طبق صحبت‌های یکی از این منابع، تاریخ «پاییز ۲۰۱۸» که در نمایشگاه «E3 2017» اعلام شده بود از ابتدا «واقع بینانه» نبوده است.

درحالی که هنوز تاریخ های دقیقی مشخص نشده است ولی باید برای این عنوان باید یک بتا، انتشار در «EA access» و به روزرسانی‌های مداوم برنامه ریزی شود در حالی که به نظر می‌آید کمپانی «EA» به استدیوی «BioWare» اجازه‌ی تأخیر پس از مارچ ۲۰۱۹ را نمیدهد.

طبق نظر این منابع که در ساخت بازی نیز مشارکت دارند آن‌ها احساس میکنند که می‌توانند عنوان خوبی را بسازند اما در عین حال تعداد کارکنان پروژه مایه‌ی نگرانی آن‌ها است. همچنین طبق گفته‌ی یکی از سازندگان بازی آن‌ها احساس میکنند اگر این عنوان انتظارات کمپانی «EA» را برآورده نکند «BioWare» آینده‌ای بسیار متفاوت خواهد داشت، به ویژه بعد از اتفاقاتی که برای عنوان «Mass Effect: Andromeda» و تیم «BioWare Montreal» افتاد.

ساخت عنوان «Anthem» از سال ۲۰۱۲ شروع شده و این عنوان مدت زیادی در مرحله‌ی پیش تولید قرار داشته است. شایعات در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ اشاره به مشکلات در پیشرفت پروژه به علت موتور بازی سازی «Frostbite» داشتند. گرچه از سال ۲۰۱۷ پیشرفت پروژه سرعت گرفته و یکی از منابع، ساخت این عنوان را در طول زمان، تغییر حالت «امیدی به این بازی نیست» به «ساخت این بازی خیلی دشوار هست» توصیف کرده است.

علاوه بر عنوان «Anthem» استدیوی «BioWare» بر روی بازسازیی (Reboot) از سری «Dragon Age» نیز کار میکند که طبق ادعای این منابع توجه بیشتری از قبل به المان‌های «زنده» دارد ولی همچنان تمرکز عمده‌ی آن بر روی شخصیت‌ها و داستان بازی است. گرچه استدیوی «BioWare» تا انتشار عنوان «Anthem» کاملا بر روی این عنوان متمرکز خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.