اخبار بازی

عنوان Anthem نیمه MMO خواهد بود

شب گذشته، اختتامیه کنفرانس مایکروسافت بازی جدید Bioware، یعنی Anthem بود. بازی که تیزر کوتاهی از آن در کنفرانس EA پخش شد و نمایش کامل به کنفرانس مایکروسافت موکول گشت.

بایوور با Anthem در صدد است پا جای پای عناوینی نظیر دستنی و دیویژن که قبلا این مسیر را طی کرده‌اند بگذارد.

نمایش بازی بسیار شگفت انیز بود. دنیای علمی-تخیلی که در آن بازیکنان در نقش مامورین غیر وابسته‌، قهرمانانی که در طبیعتی خطرناک و بسیار بزرگ که بوسیله دیواری عظیم، از تمدن انسان‌ها محافظت می‌کند، به گشت و گذار می‌پردازند. تریلر بازی، دو بازیکن را نشان می‌داد که قصد کامل کردن یک ماموریت را داشتند که در طی آن نحوه مبارزات و بدست آوردن XP نیز به نمایش در آمد. در حالی که به طور واضح، مبارزات در مقیاس بسیار بزرگ یکی از ویژگی‌های اصلی بازی است، بازیکنان در این بین با همه چیز روبرو می‌شوند. از ربات‌ها گرفته تا گونه‌های زیستی بسیار بزرگ طبیعت. همچنین کاوش در محیط‌های بزرگ و متنوع برای بدست آوردن لوت و XPهای بیشتر، بخشی بزرگ از بازی خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در مورد بازی، در طی همایش E3 منتشر می‌شود. Anthem جزو بازی‌هایی است که برای Xbox One X بهینه شده و دارای کیفیت بهتری خواهد بود.

تصاویری از بازی را در زیر مشاهده میکنید:

 width=810 height=456 data-src=https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2017/06/anthem_bioware_new_ip_dylan_e3_2017_3-1024x576.jpg class=

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.