اخبار بازی

اعلام تاریخ عرضه بازی Ancestors: The Humankind Odyssey برای کنسول‌ها

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey

تاریخ عرضه بازی Ancestors: The Humankind Odyssey برای کنسول‌ها اعلام شد. عنوانی که پیش از این در ماه آگوست از طریق Epic Games Store روی پلتفرم کامپیوترهای خانگی عرضه شده بود.

به گفته سازندگان تاریخ عرضه بازی Ancestors: The Humankind Odyssey برای کنسول‌های Xbox One و PlayStation 4 برابر 6 دسامبر 2019 مصادف با 15 آذر 98 اعلام شده است. این عنوان توسط استودیو Panache Digital Studios و شخص پاتریز دزیله (Patrice Désilets) که به عنوان خالق مجموعه بازی Assassin’s Creed شناخته می‌شود توسعه یافته است و وظیفه نشر آن هم برعهده Private Division بوده.

این بازی پلیرها را به میلیون‌ها سال قبل و بازه زمانی مربوط به قبیله نخستین پستانداران باز می‌گرداند و سیر تکاملی آن‌ها را به تصویر می‌کشد. هدف در این بازی یادگیری، به دست آوردن یک توانایی و در نهایت رسیدن به سطح بعدی تکامل است. شکارچیان، شرایط آب و هوایی سخت و فاکتورهای دیگر، موانع شما در این مسیر محسوب می‌شوند. این عنوان بازخوردهای مختلفی از سوی منتقدان به دست آورد و متوسط امتیاز آن در وبسایت متاکریتیک هم برابر 64 است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.