اخبار بازی

Alan Wake’s Night Springs به XBL Arcade می آید.

Remedy: آیا آماده اید که به قهرمان روشنایی تبدیل شوید؟

جدیدا عکسی لیک شده است که نشان میدهد در آینده ای نزدیک با یک Spin-Off از عنوان Alan Wake، به نام Alan Wake's Night Springs روبرو خواهیم شد. عنوانی که به نظر میرسد قرار است در XBL Arcade منتشر شود و دارای بخش داستانی و آرکید خواهد بود.

در Alan Wake اصلی، Night Spring's یک سریال تلوزیونی به شمار می آمد که به Twilight Zone شباهت داشت و توسط خود شخصیت Alan Wake نوشته شده بود. اپیزودهای مختلفی از Night Spring's در بازی وجود داشت که با تم خاص ماورا طبیعی و علمی تخیلی همراه بود. باید دید که آیا قرار است این بازی هم در بین اپیزودهای Night Spring's اتفاق بیوفتد یا خیر؟

علاوه بر این، عکس لیک شده از منوی بازی دارای بخش کلکسیون (Collectibles) و لینک مستقیمی به Xbox Live Marketplace میباشد که با توجه به این مورد میتوان احتمال داد که در آینده، Remedy بازی را توسط اپیزودهای بیشتر گسترش خواهد داد.

سازندگان بازی نیز نیز تائید کرده اند که اولین اسکرین شات رسمی از Alan Wake's Night Springs دوشنبه به نمایش در خواهد آمد و پس از آن در تاریخ 10 دسامبر در مراسم VGA 2011 اطلاعات بازی منتشر میشود.

عکس لیک شده را میتوانید از این لینک مشاهده کنید.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.