اخبار بازیایکس باکس وانپلی استیشن 4کامپیوتر

بازگشت آلن ویک در آخرین بسته الحاقی بازی Control

تاریخ انتشار دومین و آخرین بسته الحاقی بازی Control به نام AWE در طی رویداد PlayStation‘s State Of Play اعلام شد و 27 آگوست برای دانلود در دسترس خواهد بود. تریلر بازی با نمایی از یک راهرو متروک شروع می‌شود، صدای ماشین تایپ و صدای آشنای نویسنده‌ای که به ما هشدار می‌دهد:

هرکاری که میکنی، فقط در زیر نور بمان

در  بسته‌ی الحاقی Altered World Events شخصیت اصلی بازی جسی بار دیگر برمی‌گردد تا اداره‌ی فدرال کنترل را بعد از حوادث بازی اصلی کاوش کند، بخش متروکه‌ی تحقیقات را از موجوداتی که در آن سکنی گزیده‌اند باز پس‌گیرد و در مورد وقایع تغییر یافته‌ی جهان تحقیق کند. یکی از این وقایع مربوط به شهر برایت فالز است جایی که جسی به ناپدید شدن یک نویسنده به نام آلن ویک پی‌ می‌برد. بازگشت آلن ویک و تقاطع داستانی این دو دنیا محتوای داستانی جدیدی با ماموریت‌های جانبی و سلاح‌های بیشتر را در آخرین بسته الحاقی به بازیکنان ارائه خواهد کرد.

بسته الحاقی کنترل در روز پنجشنبه 6 شهریورماه  (27 آگوست) برای رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه Epic و کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

ALAN wake

مطالب پیشنهادی:

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.