اخبار بازی

Alan Wake 2 به سوی موبایل؟

اخیرا Remedy اعلام کرد که مایل است اندکی به سوی بازیسازی برای موبایل سوق داشته باشد. در همین راستا این تیم قرار استDeath Rally را بر روی iPhone/iPad منتشر کند.

در این میان شایعاتی براه افتاد که Remedy از این به بعد تمرکز اصلی خود را بر روی موبایل‌ها معطوف خواهد کرد.

Remedy امروز ضمن رد این ادعا گفت:" این فقط یک تست کوچک و مفرح برای ماست تا بتونیم با این پلتفورم( موبایل) بیشتر آشنا شویم و بتوانیم در آینده از آن در پروژه‌های بزرگ و کنسولی خود استفاده کنیم."

" iPhone/iPad اخیرا توجه بالایی را به سوی خود جلب کرده‌اند و به عنوان یک سازنده، وظیفه ما این است که نظر مثبتی به آن داشته باشیم و آن را به عنوان یک پلتفورم جدید و مهم مورد بررسی قرار دهیم. بازی Death Rally کاملا با این پلتفروم همخوانی دارد".

Alan Wake 2 هنوز بصورت رسمی تایید نشده است. البته قبلا از سوی Remedy اعلام شده بود اگر ساخت AW2 تایید شود، بصورت انحصاری برای PC/Xbox 360 خواهد بود.

البته واضح است که اگر قرار باشد Alan Wake بر روی موبایل عرضه شود، مایکروسافت قطعا Windows Phone 7 را به iPhone ترجیح خواهد داد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.