اخبار بازی

بازی های Activision Blizzard از سرویس Nvidia GeForce Now حذف شدند

اواسط هفته گذشته بازی های کمپانی Activision Blizzard از پلتفرم استریم Nvidia GeForce Now خارج شد. و حالا دلیل این اتفاق مشخص شده است.

بر اساس گزارش Bloomberg بنا به درخواست Activision Blizzard، بازی های این کمپانی از سرویس استریم Nvidia GeForce Now برداشته شدند. ظاهرا این دو شرکت هرگز توافق نامه رسمی تجاری را امضا نکردند تا بازی ها در این سرویس در دسترس باشند.

Nvidia بیان داشت که این اتفاق صرفا یک سوتفاهم بوده است. چرا که فکر میکردند مشارکت Activision در بتای این سرویس،  دوره آزمایشی رایگان فعلی را هم دربر خواهد گرفت.

Nvidia ادامه داد:

“Activision Blizzard یک شریک فوق‌العاده در طول بتای GeForce Now بوده ‌است که ما آن را برای دوره آزمایشی رایگان نیز در نظر گرفته ایم.”

“ما با پی بردن به این سو تفاوهم، بازیهای آنها را از سرویس خود حذف کردیم. به امید اینکه بتوانیم با آنها همکاری داشته باشیم تا این عناوین در آینده ای نزدیک دوباره در سرویس ما فعال شوند.”

Nvidia GeForce Now سرویس استریمی است که به شما این امکان را می دهد بازی هایی را که از قبل در اختیار دارید، فارغ از اینکه از کدام استور تهیه کردید، روی دستگاه های مختلف اجرا کنید.

اگر به این سرویس علاقه دارید، می توانید با ثبت نام رایگان از یک ساعت بازی (برای هر دور) استفاده کنید. و یا با خرید اشتراک به مبلغ 4.99 دلار برای هر ماه، به صورت نامحدود از آن بهره ببرید.

علی محمد خراسانی

Video Games, Movies and TOOL

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.