اخبار بازی

Activision گیتار هیرو را کنسل کرد: تمرکز فقط روی Call of Duty

در حالی‌که در قرن شانزدهم میلادی این نظریه که زمین محور کل عالم است
کاملا رد شد؛ ظاهرا در قرن بیست و یکم Bobby Kotick به این نتیجه رسیده است
که محوریت عالم پول است.

 در یک کنفرانس خبری، چندی پیش مدیر شرکت اکتیویژن خبر از کنسل شدن سری گیتار هیرو و همچنین سری True Crime داد. هرچند کاتیک تصریح کرد که سری گیتار هیرو ممکن است در آینده دوباره به دنیای بازی‌های رایانه‌ای باز گردد.

اما علت این خبر غافلگیر کننده، تمرکز شرکت روی عناوین Call of Duty است. سری پول‌سازی که در چند سال اخیر با حضور هر ساله و دائمی خود مهمان دائمی هر پلتفورم محبوبی بوده است.

کاتیک همچنین خبر از تاسیس استودیوی جدیدی به‌نام Beachhead داده است. این استودیو به‌طور خاص روی عناوین آنلاین و بسته‌های قابل دانلود برای سری Call of Duty تمرکز خواهد کرد.

ظاهرا با تاسیس این استودیو اکتیویژن قصد تبدیل کردن این سری بازی به یک منبع دائمی پول‌سازی را دارد.

شاید چندان دور از ذهن نباشد که با تاسیس چند استودیوی دیگر اکتیویژن نه سالی یک‌بار، که ماهی چندبار چندین نسخه از Call of Duty در طرح‌های مختلف، از شوترهای اول شخص گرفته تا Call of Duty Karting یا حتی منچ و مارپله با برند Call of Duty منتشر کند!

اکتیویژن آخرین سری از چند نقشه جدید برای آخرین نسخه از این سری بازی را با قیمت 14.99 دلار عرضه کرد، بسته الحاقی که در روز اول بیش از 1.4 میلیون نسخه فروش کرد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.