اخبار بازی

سیستم اچیومنت‌ها برای گوگل استیدیا در دسترس قرار گرفت

گوگل استیدیا

یک ماه پس از انتشار سرویس استریمی شرکت گوگل، این کمپانی از باز شدن و در دسترس قرار گرفتن قابلیت اچیومنت‌ها برای گوگل استیدیا خبر داد.

گوگل با انتشار پستی در توییتر نوشت:

سیستم اچیومنت‌ها برای گوگل استیدیا در دسترس قرار گرفته و شما از این پس هنگام بازی کردن روی کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ و تلویزیون اطلاعیه دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید لیست کامل اچیومنت‌های خودتان را در سایت مشاهده نمایید که شامل مواردی که از زمانی که شروع به بازی روی استیدیا کردید هم می‌شود.

چنان‌چه از روز انتشار، گوگل استیدیا را تهیه کرده و مشغول بازی کردن با آن بودید شرکت گوگل تمامی اچیومنت‌های شما را تاکنون دنبال و ثبت کرده و بنابراین جای نگرانی بابت آن‌ها به منظور تجربه مجدد بازی‌ها و باز کردن آن‌ها وجود نخواهد داشت.

سخنگوی گوگل طی یک به‌روزرسانی نیز اظهار کرد که این سیستم، اولین ورژن از اچیومنت‌های این کمپانی بوده و در حال حاضر آن‌ها تنها روی مرورگر کروم و Chromecast کار کرده‌اند. کاربران موبایلی فعلا باید منتظر تاریخ نامشخصی از سال 2020 بمانند. هم‌چنین شرکت گوگل وعده داده هم‌چنان موارد دیگری در ارتباط با اچیومنت‌ها باقی مانده که هنوز از آن‌ها رونمایی نشده است. اگر از علاقه‌ مندان این سرویس جدید هستید، برنامه همه چیز در مورد سرویس گوگل استیدیا را حتما مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. دیر یا زود گوگل مجبوره بساط این جمع کنه مثل پروژه های دیگه شکست خورده اینجور پلتفرم ها هنوز زوده حضورشون و اینکه عملا گوگل صفر کیلومتر اینو داده بیرون نه امکانات درست حسابی نه بازی انحصاری درست الان زود بود برای استیدیا

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا