اخبار بازیپلی استیشن 4پلی استیشن 5کامپیوتر

بازی Sifu توسط خالقان Absolver رونمایی شد

استودیو Sloclap که آن را بخاطر خلق بازی Absolver می‌شناسیم، در آخرین قسمت از رویداد State of Play بازی جدیدی به نام Sifu را معرفی کرده است. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Sifu

همانند دیگر اثر این استودیو، بازی Sifu نیز یک عنوان با تمرکز بر روی هنرهای رزمی (اینبار کونگ فو) است؛ با این تفاوت که اینبار شاهد یک تجربه تک نفره داستانی هستیم. تریلر منتشر شده نیز مبارزات خشن و جذاب بازی را به‌نمایش می‌گذارد.

بازیکنان در Sifu کنترل شخصیتی را بر عهده خواهند داشت که تمام اعضای خانواده او 8 سال پیش توسط یک گروه مرموز کشته شده‌اند و حال او به دنبال انتقام قتل آن‌هاست. این شخصیت همچنین جادویی را با خود حمل می‌کند که به واسطه آن پس از هر بار کشته شدن به زندگی باز می‌گردد؛ اما سن او پس از هر بار زنده شدن به مقدار قابل توجهی افزایش می‌یابد.

سازندگان عنوان کرده‌اند که قصد دارند مبارزات عمیق و چالش‌برانگیزی را ارائه دهند. گفته شده که داستان این عنوان به موضوعاتی مانند “انتقام” و “رستگاری” خواهد پرداخت.

بازی Sifu در پاییز 2021 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه اپیک گیمز) منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.