اخبار بازی

Aaron Greenberg: ما از جایگاه فعلی Xbox One راضی هستیم

در پی کاهش قیمت اخیر «PS4»، هر دو کنسول خانگی سونی و مایکروسافت حالا با قیمت 350$ عرضه می‌شوند. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
با ورود به تعطیلات، مایکروسافت دیگر مزیت و برتری در قیمت گذاری را نخواهد داشت، اما این چیزی نیست که مجری بازاریابی «ایکس‌باکس»، آقای «آرون گرینبرگ» (Aaron Greenberg) را نگران کند.
او در مصاحبه اخیر خود با «گیم‌اسپات» گفت که بازی‌ها فروش کنسول را کنترل می کنند و می توانند باعث افزایش آن گردند و این در حالی است که مایکروسافت «بهترین لاین‌آپ تاریخ خود» را با عناوینی چون «Halo5: Guardians» و «Rise of the Tomb Raider» ارائه خواهد داد.
حتی اگر این موضوع برای بیشتر فروختن نسبت به «پلی‌استیشن» کافی نباشد، گرینبرگ مطمئن است که ایکس‌باکس در تعطیلات سال جاری می تواند با پلی‌استیشن «قابل رقابت» باشد.
گرینبرگ در این مصاحبه گفت:
«از زمانی که ما در تجارت بوده‌ایم با صراحت عمل کرده‌ایم، به واقع تمرکزمان بر روی ارایه ای فرا تر از قیمت بوده است. من فکر می کنم که شما مشاهده کردید که در نسل ایکس‌باکس 360 چگونه تمرکزمان را بر ارائه قیمتی عالی برای طرفدارانمان گذاشتیم؛ ما به دنبال ادامه‌ دادن این راه هستیم.
ما برای قیمت گذاری، لاین‌آپ بازی‌هایمان و انتخاب باندل‌ها بسیار حساس بوده‌ایم.
بنابراین در حال حاضر، ما از جایگاه فعلی خود بسیار خوش‌حال هستیم.»

«ما فکر می‌کنیم که به رقابت در بازارهای بزرگمان، در این تعطیلات ادامه خواهیم داد. ما می‌دانیم که بازی‌ها چگونه فروش کنسول را کنترل می کنند و بر آن تاثیر می گذارند،  و بهترین لاین‌آپ تاریخ تجارت خود را داریم.
پس ما نسبت به اینکه بازی خود را منتشر کنیم و واکنش طرفدارانمان را نسبت به آنچه که در بازار عرضه کرده‌ایم ببینیم احساس خوبی داریم.»

یکی از بازی‌های بزرگ مولتی پلتفرم این تعطیلات، «Call of Duty: Black Ops3» (کال اف دیوتی: بلک اپس3) است که بر خلاف سال‌های گذشته به شکلی متفاوت بر روی ایکس‌باکس عرضه می شود.
در E3 اعلام شد که تمام بسته‌های الحاقی بلک اپس3 -بر خلاف سال های گذشته- این‌بار ابتدا بر روی پلی‌استیشن در دسترس قرار خواهند گرفت، اما با این شرایط نیز گرینبرگ همچنان انتظار دارد که بلک اپس3 بر روی ایکس‌باکس وان به خوبی نقش ایفا کند.
او همچنین اشاره کرد که توافق سونی و «اکتیویژن»، فقط به صورت انحصار زمانی است.

«ما انتظار داریم که بلک اپس3 عنوان بزرگی برای ما باشد، همان طور که در سال‌های گذشته بوده است.
حقیقت این است که تمام محتوای کال اف دیوتی برای ایکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود.
حقیقت این است که اگر شما به دنبال تجربه کردن کال اف دیوتی و «هیلو» هستید، باید با ایکس‌باکس وان این کار را انجام دهید. اگر می خواهید کال اف دیوتی، هیلو، «توم رایدر»، «فورتزا» و یا یکی از هفت انحصاری بزرگ ما برای تعطیلات را بازی کنید، تنها با ایکس‌باکس وان قادر به انجام آن هستید.»

«با آنچه که گفته شد ما می دانیم که بسیاری از طرفداران، کال اف دیوتی را بر روی پلتفرم‌های دیگر تجربه خواهند کرد، ما مطمئنیم که اکتیویژن با این عنوان موفقیت بزرگی بدست خواهد آورد، به طور کلی این برای صنعت بسیار عالی است. اما تمرکز بر روی این موضوع است که مطمئن شویم که طرفداران ایکس‌باکس بهترین بازی‌ها را در اختیار دارند و من فکر می کنم ما این کار را با کال اف دیوتی و لاین‌آپ بزرگمان به ثمر نشانده ایم.»

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.