اخبار بازی

ظاهرا دنباله بازی A Plague Tale در دست ساخت قرار دارد

بازی A Plague Tale

به نظر می‌رسد دنباله بازی A Plague Tale علیرغم این که بازی اول تنها حدود 6 ماه پیش عرضه شد توسط استودیو Asobo در دست ساخت و توسعه قرار دارد.

این خبر توسط یک نشریه فرانسوی به نام Xbox Squad انتشار یافته که بیان داشته است کمپانی ناشر یعنی Focus Home Interactive دستور داده تا نسخه دنباله بازی A Plague Tale توسط Asobo Studio در دست ساخت قرار بگیرد. Xbox Squad مدعی شده که این اطلاعات از سوی منبعی درون شرکت ناشر به دست آمده و در ادامه افزود A Plague Tale 2 یا هر آن چه که دنباله آن نامیده خواهد شد در سال 2020 معرفی شده با این حال تا 2022 خبری از عرضه آن نخواهد بود.

 پس از آن، وبسایت یوروگیمر نظر شرکت Focus Home Interactive را در رابطه با این موضوع جویا شد که پاسخ این کمپانی بدین شرح بود:

شرکت Focus Home Interactive و استودیو Asobo به استقبال و بازخوردی که بازی A Plague Tale: Innocence از سوی منتقدان و گیمرها به دست آورد و هم‌چنین فروش آن افتخار می‌کنند. ما از بابت تعداد جوایر و نامزدها به ویژه نامزد بهترین روایت از سوی The Game Awards بسیار خرسند هستیم. ما می‌خواهیم تلاش‌ خود را دنبال کرده تا اطمینان حاصل کنیم بازی توجه بیشتری از سوی پلیرها به دست می‌آورد و آن‌طور که شایسته است آن را تبلیغ کنیم.

البته ما سال گذشته اعلام کردیم که با استودیو Asobo برای پروژه‌های آینده همکاری خواهیم کرد اما هرگز تایید نکردیم که این بازی نسخه بعدی A Plague Tale خواهد بود یا خیر. و هنگامی که زمان درست فرا برسد جزئیات بیشتری برای آن ارائه خواهیم کرد.

با تمامی توضیحاتی که شرکت ناشر ارائه کرد با توجه به موفقیتی که A Plague Tale: Innocence کسب کرد بسیار بعید خواهد بود که پروژه بعدی آن‌ها به بازی مورد بحث ارتباطی نداشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.