اخبار بازی

سونی 63.3 میلیون PS4 به فروشگاه ها ارسال کرده است

کمپانی سونی گزارش مالی خود برای سه ماهه اول سال مالی 2017 (که از اول آوریل تا 30م ژوئن امسال را شامل می‌شود) را منتشر کرد. سونی همچنین اعلام کرد که تا کنون چه تعداد کنسول PS4 روانه بازار شده است.

جمع تعداد کنسول‌های PS4
همانطور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، درآمد و سود کمپانی سونی در تقریبا همه‌ی زمینه‌ها نسبت به سال گذشته رشد نسبتا چشمگیری داشته است.
علاوه بر اینها، کمپانی سونی اعلام کرد که در 3 ماهه‌ی گذشته 3.3 میلیون دستگاه کنسول PS4 را روانه‌ی بازار کرده است که البته نسبت به 3.5 میلیونی که در همین بازه در سال گذشته وارد بازار شده بود، افت کمی را شاهد بوده‌ایم. با این 3.3 میلیون، جمع تعداد کنسول‌های PS4 که تابحال وارد بازار شده تا تاریخ 30 ژوئن امسال، به 63.3 میلیون دستگاه می‌رسد.
لازم به ذکر است که این رقم تعداد کنسول‌هایی است که توسط سونی برای خرده فروش‌ها ارسال شده است. تعداد دستگاه‌های فروخته شده به مشتری تا قبل از نمایشگاه E3 2017 تعداد 60.4 میلیون دستگاه بوده است.

آریا پیروز

گیم و تکنولوژی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.