اخبار بازی

500 میلیون مادربورد! ایسوس یک رکورد تاریخی دیگر ثبت نمود.

ایسوس برند شماره 1 دنیا در فروش مادربورد، امروز را به مناسبت فروش بیش از 500 میلیون مادربورد از زمان تاسیس این کمپانی در سال 1989 جشن میگیرد. این دستاورد بزرگ با برگزاری یک رقابت جهانی جشن گرفته خواهد شد و به تمام طرفداران ایسوس در سراسر دنیا این امکان داده می شود تا شانس این را داشته باشند تا بیشتر با تاریخچه ربع قرن فعالیت ایسوس آشنا شوند و به علاوه جوایز متعدد این رقابت از جمله یک کامپیوتر کامل Z97 از سری TUF ایسوس را نیز از دست ندهند.

جانی شی مدیر ایسوس با معرفی این دستاورد بزرگ گفت: من میخواهم از تمام مشتریان ایسوس برای 25 سال پشتیبانی مداوم تشکر کنم. ما یک اشتیاق مشترک در دنیای فناوری داریم و پشتیبانی آن ها به ما کمک کرده است تا در سفر جستجوی شگفتی رشد کنیم. ما متعهد شده ایم تا خلاقیت بیشتری را در بازار معرفی کنیم و  قصد داریم تا زندگی دیجیتال لذت بخش و بی نظیری را برای همه  فراهم سازیم.

هدایای جهانی برای تجلیل از فروش 500 میلیون مادربورد

سفر ایسوس مسیری است که نخستین ها را در جهان به انجام رسانده است و همواره با گسترش خواسته ها و تداوم موفقیت، خلاقیت دائمی، توجه به نیاز کاربر و اشتیاق بی پایان کمپانی برای ارائه بهترین عملکرد و اطمینان  به پیش رفته است.

برای پاس داشت ربع قرن فعالیت و دستاورد، طرفداران ایسوس در سراسر دنیا به مسابقه 500 میلیون مادربورد با جوایز ارزنده دعوت شده اند.  این مسابقه که تا 12 فوریه سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت، کاربران با ورود به سایت http://www.asus.com/Microsite/mb/ASUSMB1st/index.aspx و به اشتراک گذاری آن در صفحات شبکه های اجتماعی و یا پاسخگویی به سوالات مربوط به تاریخچه ایسوس میتوانند در این مسابقه شرکت کنند.

جایزه بزرگ این رقابت یک کامپیوتر مجهز به مادربورد ویژه Sabertooth Mark S به همراه یک کیس TUF ایسوس است. از طرفی جوایز هفتگی شامل روترهای دو باند RT-AC87U، پروژکتورهای S1 Mobile و  کامپیوتر کامپکت VivoPC VM40B خواهد بود.

25 سال پیشروی در خلاقیت، طراحی، عملکرد و اطمینان

سایت اختصاصی 500 میلیون مادربورد شامل داستان زندگی و مسیر ایسوس در طول این 25 سال است. در طول این سال ها، ایسوس همواره کیفیت و تعهد را در بالاترین سطح ممکن مورد توجه قرار داده است. به نقل از مدیر عامل بخش قطعات، مادربورد و سیستم های دسکتاپ ایسوس، از محصولات رده بالا گرفته تا محصولات رده پایین، کاربران و مشتریان می توانند اطمینان داشته باشند که مادربوردهای ایسوس محصولات با کیفیتی در رده خود هستند که در عملکرد، خلاقیت و کیفیت پیشرو و پیشتاز می باشند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.