اخبار بازی

استودیو 343 در ارائه تاریخ عرضه Halo: The Master Chief Collection مردد است

استودیو 343

استودیو 343 در جریان پرسش و پاسخ جدیدی که در ردیت برگزار شد، به برخی از سؤالات طرفداران درباره بازی Halo: The Master Chief Collection و عرضه آن روی کامپیوتر (که انتظار می‌رود امسال منتشر شود) پاسخ داد. جواب برخی از سؤالات از قبل تعیین شده بود. به طور مثال، عناوین موجود در این کالکشن هم به صورت جداگانه قابل تهیه خواهد بود و هم به صورت یک جا. آثار درون این مجموعه به ترتیب داستانی روی کامپیوتر منتشر خواهند شد، بنابر این ابتدا Halo: Reach و سپس Combat Evolved عرضه می‌شود.  پیش از عرضه، تست‌های عمومی برگزار می‌شود که احتمالا برای سنجیدن توانایی سرورهای بازی باشد. متأسفانه یکی از پرسش‌هایی که کمپانی 343 نسبت به پاسخ آن دچار تردید است، مربوط به تاریخ انتشار کالکشن برای کامپیوتر می‌شود.

«تمرکز ما در حال حاضر روی آماده سازی هیلو ریچ برای بتای عمومی است. کارای مربوط به Halo: CE را نیز به این علت که دومین عنوانی خواهد بود که منتشر می‌شود، به موازات ریچ انجام می‌دهیم. هدف ما رساندن این بازی‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن به دست طرفدارانمان است، اما متاسفانه در ارائه تاریخ عرضه دقیق برای Halo: The Master Chief Collection دچار تردید هستیم. حقیقتاً هنگامی که عناوین آماده عرضه باشند برای آن‌ها تاریخ دقیق اعلام می‌کنیم.» 343 قصد ایجاد پشتیبانی از حالت‌های صفحه مختلف مثل 21:9، 16:9، 3:2 و 4:3 را دارد و تمامی بازی‌های مجموعه از Refresh Rate به میزان 144هرتز نیز پشتیبانی خواهند کرد. از دیگر ویژگی‌های نسخه کامپیوتر می‌توان به عدم وجود پرداخت‌های درون برنامه‌ای، احتمال پشتیبانی از ماد در آینده و عدم نیاز به اشتراک گلد برای انجام بازی آنلاین اشاره کرد. همچنین فعلاً هیچ برنامه‌ای برای پورت Halo 5 برای کامپیوتر وجود ندارد. این بازی به احتمال زیاد در سال 2019 برای کامپیوتر منتشر می‌شود و شما می‌توانید آن‌را از طریق شبکه استیم یا فروشگاه ویندوز خریداری کنید.

مطالب پیشنهادی:

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.