اخبار بازی

3 بازی جدید به قابلیت Backwards Compatibility افزوده شد

فهرست بازی‌هایی که از قابلیت Backwards Compatibility بر روی کنسول Xbox One پشتیبانی می‌کنند در حال افزایش است، به تازگی نیز مطلع شدیم که سه بازی جدید به این فهرست افزوده شده است. بر اساس اعلام اخیر شرکت مایکروسافت، 3 بازی Lost Odyssey، Toy Story 3 و Guwange هم‌اکنون برای Xbox One قابل دسترس هستند.

قطعاً طرفداران این قابلیت از شنیدن افزوده شدن بازی Lost Odyssey برای قابلیت Backwards Compatibility کنسول Xbox One خوشنود خواهند شد؛ چراکه Lost Odyssey یکی از نخستین بازی‌های انحصاری کنسول Xbox 360 در سبک نقش‌ آفرینی ژاپنی است. در آن زمان این بازی در 4 دیسک و با حجم 22.43 گیگابایت برای Xbox 360 عرضه شده بود.

بازی Toy Story 3 نیز بازگو کننده‌ی ادامه‌ی اتفاقات افتاده برای اسباب‌ بازی‌های محبوب این سری بر اساس انیمیشن آن است. بازی Guwange یک شوتر [shoot-’em-up] دو بعدی کلاسیک است که برای طرفداران این سبک راضی کننده خواهد بود. حجم نخستین بازی ذکر شده 4.83 گیگابایت و دومین بازی 1.05 گیگابایت است.

آخرین بازی‌ای که برای قابلیت Backwards Compatibility کنسول Xbox One عرضه شد، Call of Duty: World at War بود. که در مقایسه‌های منتشر شده از این بازی مشخص شد که نسخه‌ی Xbox One آن دارای بهبودهایی در مقایسه با نسخه‌ی Xbox 360 آن است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن