اخبار بازی

2K Marin در حال کار بر روی یک عنوان انحصاری برای Xbox 360.

با وجود اینکه استودیو های 1st Party (استودیو هایی که بخشی از یک کمپانی هستند، و برای کنسول آن شرکت بازی انحصاری درست میکنند. ) مایکروسافت در مقابل شرکت هایی مانند Sony یا Nintendo کم تعداد به نظر میرسند، اما به طور کلی در زمینه بازی های انحصاری، مایکروسافت توانسته موفق ظاهر شود و با رقبایش برابری کند. هرچند با افزایش روزانه ی تعداد بازی هایی که برای کینکت منتشر میشوند، و همچنین تمایل بیشتر سازندگان برای روی آوردن به بازی های مالتی پلتفرم، لیست بازی های Core مایکروسافت در مقایسه با سایر شرکت ها کمی ضعیف به نظر میرسد. خب، مطمئنا 360 داران از این که بشنوند سازندگان BioShock 2 یعنی 2K Marin در حال کار بر روی یک عنوان انحصاری 360 هستند خوشحال میشوند.

طبق لیستی که در سایت Gamasutra منتشر شده، اعضای 2K Marin به دنبال پیدا کردن یک طراح ارشد برای بازی ای هستند که در میان پلتفرم های آن فقط نام Xbox 360 به چشم میخورد.

با توجه به سابقه ی 2K Marin در ساخت عنوان BioShock 2، و همچنین همکاری این استودیو با بخش استرالیایی 2K ( که آن ها هم با نام 2K Marin شناخته میشوند) در ساخت XCOM، بعید به نظر نمیرسد که این پروژه یک عنوان Core خواهد بود. ولی متاسفانه به این خاطر که برای استخدام فردی که چنین نقش مهمی را در استودیو بر عهده خواهد گرفت به تازگی اقدام کردند، احتمالا بازی در حال برداشتن قدم های اولیه اش است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن