اخبار بازی

100 ساعت گیم پلی در دنیای بزرگ Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V مسلما ما را تا قبل از عرضه Grand Theft Auto Online با موارد مختلف سرگرم خواهد کرد. اما این مدت چقدر خواهد بود؟!
طبق صحبت های آقای Dan Houser از Rockstar این زمان بسیار طولانی است و در مصاحبه با The Guardian گفته اند: "جلال و شکوه در یک فیلم سینمایی بسیار است. هیچ کاری را در زندگی خودتان نباید برای تجلیل انجام دهید. بیشتر دوست دارم سری GTA را یک جور سریال تلویزیونی صدا کنم. ما این دنیای بزرگ با ارزش 100 ساعت بازی را داریم.بازیکن ها بر چیزی که میبینند و انجام می دهند کنترل کامل دارند. دنیایی که هر کاری در آن می توانید انجام دهید از سرقت بانک گرفته تا تماشای تلویزیون و تمرین یوگا. چطور می خواهید چنین چیزی را در یک تجربه 12 ساعته با از بین بردن آزادی بازیکن جای دهید؟"

100 ساعت بسیار زیاد است اما همچنان بایستی ببینیم داستان بازی چقدر زمان خواهد برد (خوشبختانه از تماس های مزاحمت آمیز دوستان خبری نخواهد بود). فعلا همینقدر می دانیم که فیلم نامه این بازی بیش از 1000 صفحه است. با این حساب ما شاهد بخش داستانی کاملی هستیم.
10 روز به عرضه رسمی این بازی بیشتر باقی نمانده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.