اخبار بازی

گوریلا گیمز: Killzone 3 “روانتر” است و “کمتر مشکل دارد”

شرکت گوریلا گیمز گفته است که لگ (پس افتادگی)های موجود در Killzone 2 را کاملاً در نسخه ی سوم بازی رفع و رجوع کرده است و این سری از کیلزون "بسیار روانتر" اجرا خواهد شد.

مصاحبه ای که  در آخرین شماره از مجله ی Edge منتشر شده است، کارگردان بازی، Mathijis de Jonge گفته است که بازی "کمتر گیر میکند" و "احساس روان بودن بیشتری دارد".

وی اذعان داشته است که:"در حالیکه ما همچنان مشغول به بررسی فریم ریت بودیم، من این نسخه را با کیلزون 2 مقایسه کردم و باید بگم که بازی بسیار روانتر اجرا میشود." وی افزود:"بعلاوه، تنظیماتی که برای انجام Lean-and-Peek ترتیب داده ایم شما را قادر میسازد بسیار بهتر کاور گیری کنید، از کاور عبور کنید و به دشمنان خود ضربه بزنید – احساس بسیار روانتری بدست میدهد و کمتر گیر میکند. نقاط ضعف کمتری وجود دارد.

موضوعی که در کیلزون 2 مطرح بود این بود که درواقع مقادیر نسبتاً زیادی مشکلات فنی به خصوص در کنترل وجود داشت، و من فکر میکنم که درحال حاضر ما آن مشکلات را حل کرده ایم. مقدار زیادی لگ (تاخیر فاز) وجود داشت… و حال با درست کردن آنها گویی بار سنگینی از دوش ما برداشته شده است. ما تلاش کرده ایم که تجربه ی خاصی که در سری های قبلی بود را پابرجا نگه داریم اما اگر میخواستیم کمی بی تفاوت تر عمل کنیم میتوانستیم تعداد کثیری از هواداران را از دست بدهیم و از رقبای خود فاصله ی بسیاری بگیریم."

Herman Hulst، رئیس شرکت Guerrilla افزود بزرگترین "پیشرفت" که نسبت به کیلزون 2 صورت گرفته است، این است که تیم "در تلاش برای آماده سازی زمینه ای منحصر به فرد برای هر مرحله است".

کیلزون 3 به صورت انحصاری در تاریخ 22 فوریه (3 اسفند) در ایالات متحده، یک روز بعد در اروپا و 25 فوریه (6 اسفند) در بریتانیا وارد بازار خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.